2013
(Detaljerte
resultater)
Results
The 12th Bergen Open Diving Competition,
Sentralbadet, Bergen,
11.04.13C Gutter, 3 meter, C Boys
| Stuper | | Lag | Resultat | | |
---|
1. | Tino Tapio | | Tiirat | 238,95 | LC |
| 2. | Alexander Grebenz | | GAK | 206,20 | FS |
| 3. | Emil Jacobsen | | Kristiansand Stupklubb | 185,50 | NC |
| 4. | Mikkel Bentzrud | | Kristiansand Stupklubb | 170,35 | 99% |
|
B Jenter, tårn, B Girls, platform
| Stuper | | Lag | Resultat | | |
---|
1. | Anne Vilde Tuxen | | Randaberg Stupeklubb | 258,05 | AB |
| 2. | Wilma Stålarm | | Malmö KK | 210,50 | FG |
| 3. | Lina Galaasen Lund | | Bærum Stupeklubb | 183,65 | NB |
| 4. | Guro Trettnes | | Stavanger Stupe Club | 170,20 | NB |
| 5. | Julie Ravnås | | Pingvin Stupeklubb | 158,15 | 94% |
| 6. | Kristin Rasmussen | | Stupklubben SPINN | 146,90 | 87% |
| 7. | Andrea Stoltenberg | | Bærum Stupeklubb | 143,90 | 86% |
| 8. | Malin Egeland | | Pingvin Stupeklubb | 98,15 | 58% |
|
A Gutter, 1 meter, A Boys
| Stuper | | Lag | Resultat | | |
---|
1. | Daniel Jensen | | Stupklubben SPINN | 432,20 | VA |
| 2. | Filip Julius Devor | | Bærum Stupeklubb | 426,85 | EA |
| 3. | Eirik Skarpeid | | Stavanger Stupe Club | 337,20 | NA |
| 4. | Martin Nåden Dyrstad | | Stavanger Stupe Club | 304,50 | NA |
|
C Jenter, 3 meter, C Girls
| Stuper | | Lag | Resultat | | |
---|
1. | Helle Tuxen | | Randaberg Stupeklubb | 223,80 | LC |
| 2. | Saija Paavola | | Tiirat | 209,45 | LC |
| 3. | Ivana Talvitie | | Tiirat | 205,15 | LC |
| 4. | Amalie Marie Kupka | | Bergen Stupeklubb | 201,35 | LC |
| 5. | Nenna Hakulinen | | Tiirat | 195,00 | FS |
| 6. | Miila Soini | | Tiirat | 194,50 | FS |
| 7. | Cecilia Räsänen | | Tiirat | 192,15 | FS |
| 8. | Noora Savola | | Tiirat | 189,20 | FS |
| 9. | Vilma Oura | | Tiirat | 188,20 | FS |
| 10. | Helmi Sirkka | | Tiirat | 185,80 | FS |
| 11. | Serina Haldorsen | | Bergen Stupeklubb | 177,35 | FS |
| 12. | Regina Diensthuber | | GAK | 174,30 | FS |
| 13. | Anne Sofie Moe Holm | | Bergen Stupeklubb | 165,25 | NC |
| 14. | Mari Stensholt | | Stupklubben SPINN | 154,20 | NC |
| 15. | Elma Galaasen Lund | | Bærum Stupeklubb | 148,05 | NC |
| 16. | Stine Prestbakmo | | Bærum Stupeklubb | 146,45 | 100% |
| 17. | Amanda Vestvik | | Stupklubben SPINN | 114,05 | 78% |
|
A Jenter, 1 meter, A Girls
| Stuper | | Lag | Resultat | | |
---|
1. | Ellen Ek | | Malmö KK | 339,80 | EA |
| 2. | Felicia Granath | | Malmö KK | 309,15 | LA |
| 3. | Thelma Baatz | | Kristiansand Stupklubb | 297,40 | LA |
| 4. | Elise Haavik | | Kristiansand Stupklubb | 294,80 | NA |
| 5. | Hilma Leppioja | | Tiirat | 269,00 | NA |
| 6. | Anette Henriksen | | Stupklubben SPINN | 267,95 | NA |
| 7. | Julia Walden | | Tiirat | 244,85 | NA |
| 8. | Thea Morken Augustson | | Bergen Stupeklubb | 243,30 | NA |
| 9. | Lina Gullsmedmoen Indrebø | | Kristiansand Stupklubb | 237,80 | NA |
|
B Gutter, 3 meter, B Boys
| Stuper | | Lag | Resultat | | |
---|
1. | Erik Gundersen | | Malmö KK | 324,10 | LB |
| 2. | Daniel Nybro Sørensen | | Kristiansand Stupklubb | 320,10 | LB |
| 3. | Henry Kristiansen | | Stupklubben SPINN | 307,35 | LB |
| 4. | Fröding Edward | | Malmö KK | 265,70 | FG |
| 5. | Kirill De Klerk | | Pingvin Stupeklubb | 244,80 | NB |
| 6. | Christoffer Andersen | | Pingvin Stupeklubb | 202,65 | 93% |
|
C Gutter, 1 meter, C Boys
| Stuper | | Lag | Resultat | | |
---|
1. | Alexander Grebenz | | GAK | 225,60 | LC |
| 2. | Tino Tapio | | Tiirat | 207,60 | FS |
| 3. | Emil Jacobsen | | Kristiansand Stupklubb | 191,20 | FS |
| 4. | Mikkel Bentzrud | | Kristiansand Stupklubb | 149,70 | 91% |
| 5. | Ulrik Hellen | | Bergen Stupeklubb | 146,55 | 89% |
|
B Jenter, 3 meter, B Girls
| Stuper | | Lag | Resultat | | |
---|
1. | Anne Vilde Tuxen | | Randaberg Stupeklubb | 312,35 | EB |
| 2. | Frida Källgren | | Malmö KK | 310,65 | EB |
| 3. | Wilma Stålarm | | Malmö KK | 279,00 | LB |
| 4. | Julie Synnøve Thorsen | | Bergen Stupeklubb | 261,95 | LB |
| 5. | Alba Doujenis | | GAK | 259,30 | FG |
| 6. | Linnea Sörensen | | Malmö KK | 253,50 | FG |
| 7. | Emma Ravnås | | Pingvin Stupeklubb | 213,45 | NB |
| 8. | Kristin Rasmussen | | Stupklubben SPINN | 212,65 | NB |
| 9. | Guro Trettnes | | Stavanger Stupe Club | 208,55 | NB |
| 10. | Andrea Stoltenberg | | Bærum Stupeklubb | 185,55 | 98% |
| 11. | Lina Galaasen Lund | | Bærum Stupeklubb | 175,60 | 93% |
| 12. | Julie Ravnås | | Pingvin Stupeklubb | 144,60 | 77% |
| 13. | Malin Egeland | | Pingvin Stupeklubb | 140,90 | 75% |
|
A Gutter, tårn, A Boys, platform
| Stuper | | Lag | Resultat | | |
---|
1. | Daniel Jensen | | Stupklubben SPINN | 437,25 | AA |
| 2. | Filip Julius Devor | | Bærum Stupeklubb | 377,15 | LA |
| 3. | Martin Nåden Dyrstad | | Stavanger Stupe Club | 255,65 | NA |
| 4. | Eirik Skarpeid | | Stavanger Stupe Club | 255,50 | NA |
|
C Jenter, 1 meter, C Girls
| Stuper | | Lag | Resultat | | |
---|
1. | Saija Paavola | | Tiirat | 239,85 | AC |
| 2. | Ivana Talvitie | | Tiirat | 210,85 | LC |
| 3. | Miila Soini | | Tiirat | 208,65 | LC |
| 4. | Nenna Hakulinen | | Tiirat | 197,50 | LC |
| 5. | Helle Tuxen | | Randaberg Stupeklubb | 191,05 | LC |
| 6. | Helmi Sirkka | | Tiirat | 188,90 | FS |
| 7. | Cecilia Räsänen | | Tiirat | 184,15 | FS |
| 8. | Vilma Oura | | Tiirat | 180,45 | FS |
| 9. | Amalie Marie Kupka | | Bergen Stupeklubb | 175,45 | FS |
| 10. | Noora Savola | | Tiirat | 171,20 | FS |
| 11. | Regina Diensthuber | | GAK | 164,80 | FS |
| 12. | Daniela Kumpulainen | | Tiirat | 153,10 | NC |
| 13. | Serina Haldorsen | | Bergen Stupeklubb | 153,00 | NC |
| 14. | Elma Galaasen Lund | | Bærum Stupeklubb | 148,35 | NC |
| 15. | Amanda Vestvik | | Stupklubben SPINN | 136,10 | 97% |
| 16. | Anne Sofie Moe Holm | | Bergen Stupeklubb | 133,50 | 95% |
| 17. | Mari Stensholt | | Stupklubben SPINN | 118,45 | 85% |
| 18. | Stine Prestbakmo | | Bærum Stupeklubb | 104,30 | 75% |
| 19. | Amalie Eiken Dahle | | Bergen Stupeklubb | 77,20 | 55% |
|
A Jenter, 3 meter, A Girls
| Stuper | | Lag | Resultat | | |
---|
1. | Ellen Ek | | Malmö KK | 353,20 | AA |
| 2. | Felicia Granath | | Malmö KK | 334,60 | LA |
| 3. | Anette Henriksen | | Stupklubben SPINN | 287,40 | NA |
| 4. | Thelma Baatz | | Kristiansand Stupklubb | 281,00 | NA |
| 5. | Hilma Leppioja | | Tiirat | 259,25 | NA |
| 6. | Lina Gullsmedmoen Indrebø | | Kristiansand Stupklubb | 251,10 | NA |
|
B Gutter, tårn, B Boys, platform
| Stuper | | Lag | Resultat | | |
---|
1. | Daniel Nybro Sørensen | | Kristiansand Stupklubb | 305,15 | LB |
| 2. | Erik Gundersen | | Malmö KK | 268,60 | FG |
| 3. | Kirill De Klerk | | Pingvin Stupeklubb | 242,40 | FG |
| 4. | Henry Kristiansen | | Stupklubben SPINN | 231,00 | FG |
| 5. | Jesper Moe Larsen | | Bærum Stupeklubb | 184,15 | 94% |
|
C Gutter, tårn, C Boys, platform
| Stuper | | Lag | Resultat | | |
---|
1. | Emil Jacobsen | | Kristiansand Stupklubb | 169,50 | NC |
| 2. | Mikkel Bentzrud | | Kristiansand Stupklubb | 152,85 | NC |
|
B Jenter, 1 meter, B Girls
| Stuper | | Lag | Resultat | | |
---|
1. | Frida Källgren | | Malmö KK | 308,75 | EB |
| 2. | Anne Vilde Tuxen | | Randaberg Stupeklubb | 272,95 | EB |
| 3. | Guro Trettnes | | Stavanger Stupe Club | 257,75 | LB |
| 4. | Linnea Sörensen | | Malmö KK | 254,95 | LB |
| 5. | Alba Doujenis | | GAK | 230,75 | FG |
| 6. | Wilma Stålarm | | Malmö KK | 228,15 | FG |
| 7. | Emma Ravnås | | Pingvin Stupeklubb | 205,10 | NB |
| 8. | Andrea Stoltenberg | | Bærum Stupeklubb | 198,25 | NB |
| 9. | Kristin Rasmussen | | Stupklubben SPINN | 196,70 | NB |
| 10. | Lina Galaasen Lund | | Bærum Stupeklubb | 184,90 | NB |
| 11. | Julie Ravnås | | Pingvin Stupeklubb | 173,45 | 95% |
| 12. | Malin Egeland | | Pingvin Stupeklubb | 161,80 | 89% |
|
C Jenter, tårn, C Girls, platform
| Stuper | | Lag | Resultat | | |
---|
1. | Helle Tuxen | | Randaberg Stupeklubb | 189,15 | LC |
| 2. | Saija Paavola | | Tiirat | 174,50 | LC |
| 3. | Ivana Talvitie | | Tiirat | 168,60 | FS |
| 4. | Miila Soini | | Tiirat | 157,10 | FS |
| 5. | Serina Haldorsen | | Bergen Stupeklubb | 149,50 | FS |
| 6. | Amalie Marie Kupka | | Bergen Stupeklubb | 148,25 | FS |
| 7. | Nenna Hakulinen | | Tiirat | 146,20 | FS |
| 8. | Elma Galaasen Lund | | Bærum Stupeklubb | 143,00 | NC |
| 9. | Amanda Vestvik | | Stupklubben SPINN | 135,85 | NC |
| 10. | Stine Prestbakmo | | Bærum Stupeklubb | 134,30 | NC |
| 11. | Anne Sofie Moe Holm | | Bergen Stupeklubb | 133,80 | NC |
| 12. | Cecilia Räsänen | | Tiirat | 127,30 | NC |
| 13. | Mari Stensholt | | Stupklubben SPINN | 122,65 | 97% |
|
B Gutter, 1 meter, B Boys
| Stuper | | Lag | Resultat | | |
---|
1. | Erik Gundersen | | Malmö KK | 330,05 | EB |
| 2. | Daniel Nybro Sørensen | | Kristiansand Stupklubb | 324,65 | EB |
| 3. | Henry Kristiansen | | Stupklubben SPINN | 306,30 | AB |
| 4. | Fröding Edward | | Malmö KK | 270,65 | FG |
| 5. | Erno Kajander | | Tiirat | 267,70 | FG |
| 6. | Kirill De Klerk | | Pingvin Stupeklubb | 258,75 | FG |
| 7. | Christoffer Andersen | | Pingvin Stupeklubb | 190,95 | 92% |
| 8. | Jesper Moe Larsen | | Bærum Stupeklubb | 187,20 | 91% |
|
A Gutter, 3 meter, A Boys
| Stuper | | Lag | Resultat | | |
---|
1. | Daniel Jensen | | Stupklubben SPINN | 524,15 | VA |
| 2. | Filip Julius Devor | | Bærum Stupeklubb | 445,80 | AA |
| 3. | Eirik Skarpeid | | Stavanger Stupe Club | 409,65 | LA |
| 4. | Martin Nåden Dyrstad | | Stavanger Stupe Club | 283,75 | NA |
|
A Jenter, tårn, A Girls, platform
| Stuper | | Lag | Resultat | | |
---|
1. | Ellen Ek | | Malmö KK | 304,65 | AA |
| 2. | Anette Henriksen | | Stupklubben SPINN | 271,55 | NA |
| 3. | Thelma Baatz | | Kristiansand Stupklubb | 224,50 | NA |
|
Damer, 1 meter, Women
| Stuper | | Lag | Resultat | | |
---|
1. | Jennifer Granath | | Malmö KK | 212,70 | |
| 2. | Frida Källgren | | Malmö KK | 197,90 | |
| 3. | Julia Walden | | Tiirat | 170,60 | |
| 4. | Hilma Leppioja | | Tiirat | 166,40 | |
| 5. | Elise Haavik | | Kristiansand Stupklubb | 157,95 | |
| 6. | Thelma Baatz | | Kristiansand Stupklubb | 147,75 | |
| 7. | Lina Gullsmedmoen Indrebø | | Kristiansand Stupklubb | 129,45 | |
|
Damer, 3 meter, Women
| Stuper | | Lag | Resultat | | |
---|
1. | Felicia Granath | | Malmö KK | 231,30 | |
| 2. | Jennifer Granath | | Malmö KK | 192,00 | |
|
Damer, tårn, Women, platform
| Stuper | | Lag | Resultat | | |
---|
1. | Anne Vilde Tuxen | | Randaberg Stupeklubb | 195,35 | |
| 2. | Ellen Ek | | Malmö KK | 183,40 | |
| 3. | Helle Tuxen | | Randaberg Stupeklubb | 169,35 | |
| 4. | Hilde Lerøy | | Bergen Stupeklubb | 141,75 | |
|
Damer, 3 meter synkron, Women Synchro
| Stuper | | Lag | Resultat | | |
---|
1. | Ellen Ek / Felicia Granath | | Malmö KK | 229,77 | |
| 2. | Frida Källgren / Wilma Stålarm | | Malmö KK | 218,85 | |
| 3. | Anne Vilde Tuxen / Helle Tuxen | | Randaberg Stupeklubb | 211,80 | |
| 4. | Lina Galaasen Lund / Andrea Stoltenberg | | Bærum Stupeklubb | 165,96 | |
| 5. | Amalie Marie Kupka / Serina Haldorsen | | Bergen Stupeklubb | 163,92 | |
|
Herrer, 1 meter, Men
| Stuper | | Lag | Resultat | | |
---|
1. | Espen Valheim | | Pingvin Stupeklubb | 306,40 | |
| 2. | Filip Julius Devor | | Bærum Stupeklubb | 284,35 | |
| 3. | Daniel Jensen | | Stupklubben SPINN | 279,85 | |
| 4. | Eirik Skarpeid | | Stavanger Stupe Club | 242,45 | |
| 5. | Simon Mayer | | GAK | 237,60 | |
| 6. | Martin Nåden Dyrstad | | Stavanger Stupe Club | 211,70 | |
|
Herrer, 3 meter, Men
| Stuper | | Lag | Resultat | | |
---|
1. | Espen Valheim | | Pingvin Stupeklubb | 368,35 | |
| 2. | Filip Julius Devor | | Bærum Stupeklubb | 296,70 | |
| 3. | Eirik Skarpeid | | Stavanger Stupe Club | 259,00 | |
| 4. | Henry Kristiansen | | Stupklubben SPINN | 210,80 | |
| 5. | Simon Mayer | | GAK | 185,65 | |
| 6. | Martin Nåden Dyrstad | | Stavanger Stupe Club | 182,35 | |
|
Herrer, tårn, Men, platform
| Stuper | | Lag | Resultat | | |
---|
1. | Espen Valheim | | Pingvin Stupeklubb | 303,60 | |
| 2. | Filip Julius Devor | | Bærum Stupeklubb | 296,85 | |
| 3. | Daniel Jensen | | Stupklubben SPINN | 287,70 | |
| 4. | Henry Kristiansen | | Stupklubben SPINN | 201,70 | |
|
Herrer, 3 meter synkron, Men Synchro
| Stuper | | Lag | Resultat | | |
---|
1. | Daniel Jensen / Filip Julius Devor | | Stupklubben SPINN / Bærum Stupeklubb | 332,91 | |
| 2. | Eirik Skarpeid / Martin Nåden Dyrstad | | Stavanger Stupe Club | 241,02 | |
|
Results provided using Divecalc registered to Norges Svømmeforbund
|