Detaljerte resultater

Bergen Open, Sentralbadet, Bergen, 12.04.12

C Gutter, tårn, C Boys, 5 meter

1. Daniel Nybro Sørensen, AGF Udspring, 1999
103B51,76,56,56,07,07,020,0034,0034,0034,001.
201B51,65,56,07,06,56,519,0030,4064,4064,401.
301B51,76,56,06,06,57,019,0032,3096,7096,702.
5231D52,16,56,57,07,07,020,5043,05139,75139,751.
403B52,47,06,57,07,57,521,5051,60191,35191,351.
105C52,45,55,05,06,06,016,5039,60230,95230,951.
203C52,05,56,06,06,05,517,5035,00265,95265,95
13,96,16,16,36,66,6
2. Andreas Sargent Larsen, Lyngby Udsprings Klub af 2002, 1999
201B51,67,07,07,06,56,020,5032,8032,8032,802.
301B51,74,54,54,54,54,013,5022,9555,7555,752.
403B52,46,56,57,06,06,519,5046,80102,55102,551.
103B51,75,05,55,55,55,516,5028,05130,60130,602.
105B52,64,05,54,54,53,513,0033,80164,40164,402.
405C53,14,55,54,55,54,514,5044,95209,35209,352.
5132D52,27,06,55,07,06,019,5042,90252,25252,25
15,35,55,95,45,65,1
3. Oskar Glenstrup, Frem Odense
201C51,54,54,54,54,54,513,5020,2520,2520,255.
301C51,66,56,06,06,04,518,0028,8049,0549,053.
401C51,46,05,55,56,05,517,0023,8072,8572,855.
101C51,26,05,55,55,55,016,5019,8092,6592,655.
5231D52,16,56,07,06,56,519,5040,95133,60133,603.
612C51,53,05,05,54,04,513,5020,25153,85153,853.
103B51,76,06,06,06,57,018,5031,45185,30185,30
11,05,55,55,75,65,4
4. Erno Kajander, Tiirat, 1999
101C51,26,04,55,56,06,017,5021,0021,0021,004.
401B51,56,05,56,06,05,017,5026,2547,2547,255.
201C51,56,57,07,07,07,521,0031,5078,7578,753.
301C51,64,04,04,55,04,012,5020,0098,7598,753.
612C51,54,53,04,53,04,011,5017,25116,00116,005.
103B51,76,56,06,05,05,517,5029,75145,75145,755.
403C52,25,06,06,05,05,516,5036,30182,05182,05
11,25,55,15,65,35,4
5. Erik Mjaaland Skår, Trondheims Svømme og Livredningsklubb, 1999
103B51,75,05,55,55,55,016,0027,2027,2027,203.
201C51,54,54,55,05,04,014,0021,0048,2048,204.
301C51,65,55,56,06,05,017,0027,2075,4075,404.
401B51,54,54,04,54,54,513,5020,2595,6595,654.
403C52,23,54,04,54,54,012,5027,50123,15123,154.
5231D52,14,03,54,03,53,511,0023,10146,25146,254.
203C52,03,03,54,03,02,59,5019,00165,25165,25
12,64,34,44,84,64,1
Dommere
1. Arvid Sundheim, Pingvin
2. Sanna Wallertoft, SKP
3. Lone Vorm, FFS
4. Espen Nordby, BæStK
5. Åshild Eltervåg, SSC
Stupleder: Paul Joachim Bloch Thorsen, BStK
Sekretariat: Paul Joachim Bloch Thorsen, BStK

Detaljerte resultater

Bergen Open, Sentralbadet, Bergen, 12.04.12

B Jenter, tårn, B Girls, 5 meter

1. Frida Källgren, Malmö KK
401B51,58,07,57,07,58,023,0034,5034,5034,501.
103B51,76,56,07,06,06,519,0032,3066,8066,802.
201B51,67,57,07,06,57,021,0033,60100,40100,401.
301B51,76,56,56,06,07,019,0032,30132,70132,702.
5231D52,16,06,06,05,56,018,0037,80170,50170,501.
403C52,26,07,07,07,06,020,0044,00214,50214,501.
105C52,44,54,53,54,53,512,5030,00244,50244,50
13,26,46,46,26,16,3
2. Anne Vilde Tuxen, Randabergstuperne, 1998
103B51,76,56,56,07,06,019,0032,3032,3032,303.
203C52,06,56,56,06,56,019,0038,0070,3070,301.
301B51,75,04,54,54,05,014,0023,8094,1094,103.
5231D52,16,56,56,06,57,019,5040,95135,05135,051.
105C52,44,54,55,05,54,514,0033,60168,65168,652.
403B52,46,56,56,07,05,019,0045,60214,25214,252.
5233D52,53,54,03,54,03,511,0027,50241,75241,75
14,85,65,65,35,85,3
3. Ellen Ek, Malmö KK
403C52,25,05,55,06,04,515,5034,1034,1034,102.
103B51,76,06,06,06,06,018,0030,6064,7064,703.
201B51,67,57,06,57,07,521,5034,4099,1099,102.
303C52,15,54,55,06,04,515,0031,50130,60130,603.
5132D52,25,05,55,05,04,515,0033,00163,60163,603.
203B52,36,55,04,55,04,014,5033,35196,95196,953.
105C52,46,06,55,56,56,018,5044,40241,35241,35
14,55,95,75,45,95,3
4. Ane Naur Jensen, AGF Udspring
101B51,37,57,07,06,57,021,0027,3027,3027,304.
201B51,67,57,06,57,07,021,0033,6060,9060,904.
301B51,76,55,56,56,57,019,5033,1594,0594,054.
401B51,57,06,56,06,07,019,5029,25123,30123,304.
612B51,73,54,04,04,55,5-26,5011,05134,35134,354.
103B51,76,56,05,57,06,018,5031,45165,80165,804.
403C52,26,56,06,55,06,018,5040,70206,50206,50
11,76,46,06,06,16,5
5. Lina Galaasen Lund, Bærum Stupeklubb, 1998
101B51,36,06,06,05,06,518,0023,4023,4023,405.
201C51,54,54,04,04,54,012,5018,7542,1542,155.
301C51,65,04,54,55,55,014,5023,2065,3565,355.
612C51,55,04,04,06,05,014,0021,0086,3586,355.
401C51,45,55,04,05,54,515,0021,00107,35107,355.
103C51,64,04,04,54,03,012,0019,20126,55126,556.
610A51,56,04,04,05,56,015,5023,25149,80149,80
10,45,14,54,45,14,9
6. Camilla Dybdal, Stavanger Stupe Club, 1998
101B51,36,05,56,06,56,018,0023,4023,4023,405.
201C51,52,52,53,03,52,08,0012,0035,4035,407.
401B51,56,55,55,56,06,017,5026,2561,6561,656.
5211A51,81,02,02,52,02,06,0010,8072,4572,458.
612B51,70,51,52,02,02,05,509,3581,8081,808.
403C52,25,55,55,56,55,516,5036,30118,10118,107.
103B51,76,06,05,56,06,518,0030,60148,70148,70
11,74,04,14,34,64,3
7. Emma Randby, Stupklubben SPINN, 1998
101B51,36,05,05,54,55,516,0020,8020,8020,807.
201C51,54,04,54,04,04,012,0018,0038,8038,806.
301C51,64,04,54,53,54,012,5020,0058,8058,807.
401B51,53,54,04,05,04,512,5018,7577,5577,556.
103B51,75,04,04,55,04,013,5022,95100,50100,506.
403C52,25,54,55,05,55,516,0035,20135,70135,705.
612C51,51,51,52,02,02,55,508,25143,95143,95
11,34,24,04,24,24,3
8. Helle Reidarsdottir Boe, Stavanger Stupe Club, 1998
101C51,25,04,04,05,05,014,0016,8016,8016,808.
201B51,64,53,03,54,04,011,5018,4035,2035,208.
301C51,63,04,04,03,03,510,5016,8052,0052,008.
401C51,45,05,05,05,55,015,0021,0073,0073,007.
103B51,74,54,54,04,54,513,5022,9595,9595,957.
403C52,20,50,50,50,50,51,503,3099,2599,258.
612C51,54,03,54,54,54,012,5018,75118,00118,00
11,23,83,53,63,93,8
Dommere
1. Åshild Eltervåg, SSC
2. Nomi Mortensen, FO
3. Satu Pirhonen, Tiirat
4. Lone Vorm, FFS
5. Yakov Monkebo, AGF
Stupleder: Paul Joachim Bloch Thorsen, BStK
Sekretariat: Paul Joachim Bloch Thorsen, BStK

Detaljerte resultater

Bergen Open, Sentralbadet, Bergen, 12.04.12

A Gutter, 1 meter, A Boys, 1 meter

1. Daniel Jensen, Stupklubben SPINN, 1996
103B11,76,56,57,07,56,020,0034,0034,0034,002.
401B11,58,08,07,58,58,024,0036,0070,0070,002.
201B11,67,07,07,07,56,021,0033,60103,60103,602.
301B11,77,58,58,08,07,523,5039,95143,55143,552.
5233D12,56,06,56,06,56,519,0047,50191,05191,052.
303B12,46,06,06,06,05,518,0043,20234,25234,252.
105B12,66,56,06,57,56,019,0049,40283,65283,652.
203B12,36,06,56,06,56,018,5042,55326,20326,202.
5134D12,66,56,56,57,06,519,5050,70376,90376,901.
403B12,47,58,08,08,07,023,5056,40433,30433,30
21,36,87,06,97,36,5
2. Florian Rott, SchwimmUnionWien, 1994
103B11,78,57,57,08,06,522,5038,2538,2538,251.
201B11,67,58,08,07,58,023,5037,6075,8575,851.
301B11,77,57,58,07,07,522,5038,25114,10114,101.
401A11,87,07,56,57,56,521,0037,80151,90151,901.
5132D12,27,58,07,07,56,522,0048,40200,30200,301.
403B12,46,56,06,07,56,018,5044,40244,70244,701.
105B12,66,05,56,05,54,517,0044,20288,90288,901.
203B12,37,56,56,56,55,519,5044,85333,75333,751.
305C13,02,03,53,54,03,010,0030,00363,75363,752.
5134D12,66,06,05,55,55,517,0044,20407,95407,95
21,96,66,66,46,76,0
3. Filip Devor, Bærum Stupeklubb, 1996
201B11,67,57,57,06,06,020,5032,8032,8032,804.
301B11,77,56,56,57,56,020,5034,8567,6567,653.
401B11,57,58,07,07,07,522,0033,00100,65100,653.
5132D12,26,06,55,57,06,519,0041,80142,45142,453.
103B11,76,06,56,07,57,019,5033,15175,60175,603.
105B12,65,05,55,06,05,516,0041,60217,20217,203.
203B12,35,05,55,05,55,516,0036,80254,00254,003.
303B12,45,56,05,06,06,017,5042,00296,00296,003.
403B12,46,57,06,57,06,520,0048,00344,00344,003.
5233D12,55,55,56,06,55,017,0042,50386,50386,50
20,96,26,56,06,66,2
4. Marcus Ekström, SK Poseidon, 1995
103B11,76,05,56,55,56,518,0030,6030,6030,605.
401B11,57,56,07,07,06,520,5030,7561,3561,354.
201B11,66,55,56,06,05,517,5028,0089,3589,354.
301B11,77,06,57,06,06,019,5033,15122,50122,504.
5231D12,16,06,56,56,56,519,5040,95163,45163,454.
403B12,46,05,55,56,06,517,5042,00205,45205,454.
203B12,36,55,56,56,05,518,0041,40246,85246,854.
303B12,45,04,55,55,54,515,0036,00282,85282,854.
105B12,65,05,05,06,05,515,5040,30323,15323,154.
5233D12,57,56,56,06,55,519,0047,50370,65370,65
20,86,35,76,26,15,9
5. Eirik Skarpeid, Stavanger Stupe Club, 1995
103B11,76,56,56,06,56,519,5033,1533,1533,153.
201B11,64,04,54,55,04,513,5021,6054,7554,755.
301B11,75,56,05,56,56,017,5029,7584,5084,505.
401B11,55,56,56,06,55,518,0027,00111,50111,505.
5132D12,24,56,05,05,56,016,5036,30147,80147,805.
105C12,44,56,05,55,55,516,5039,60187,40187,405.
203C12,03,04,04,04,04,012,0024,00211,40211,405.
303C12,14,04,53,54,05,012,5026,25237,65237,655.
403B12,44,04,54,05,04,513,0031,20268,85268,855.
5231D12,14,54,54,55,54,513,5028,35297,20297,20
19,74,65,34,95,45,2
6. Martin Nåden Dyrstad, Stavanger Stupe Club, 1996
103B11,76,06,06,06,05,518,0030,6030,6030,605.
201C11,54,56,04,55,55,515,5023,2553,8553,856.
301C11,65,05,55,55,56,016,5026,4080,2580,256.
401B11,56,57,06,56,57,020,0030,00110,25110,256.
5231D12,15,55,55,56,05,516,5034,65144,90144,906.
105C12,43,04,53,53,54,011,0026,40171,30171,306.
203C12,04,55,05,55,56,016,0032,00203,30203,306.
303C12,15,05,54,55,55,516,0033,60236,90236,906.
403C12,23,03,03,03,03,59,0019,80256,70256,706.
5132D12,24,05,04,04,05,513,0028,60285,30285,30
19,34,75,34,95,15,4
7. Simon Mølgaard, Frem Odense
103B11,76,06,06,04,55,517,5029,7529,7529,757.
401B11,55,55,55,05,06,516,0024,0053,7553,757.
201B11,65,55,06,05,05,015,5024,8078,5578,557.
301B11,74,54,03,53,54,011,5019,5598,1098,107.
5132D12,25,55,05,04,56,515,5034,10132,20132,207.
203C12,04,04,54,04,54,012,5025,00157,20157,207.
303C12,12,03,52,52,54,08,5017,85175,05175,057.
403B12,43,53,02,52,53,59,0021,60196,65196,657.
105B12,66,05,56,06,05,517,5045,50242,15242,157.
5134D12,65,55,05,55,03,515,5040,30282,45282,45
20,44,84,74,64,34,8
Dommere
1. Arvid Sundheim, Pingvin
2. Liv Anne Tuxen, RS
3. Sofia Garametsos, MKK
4. Åshild Eltervåg, SSC
5. Hanna Jeppson, SKP
Stupleder: Paul Joachim Bloch Thorsen, BStK
Sekretariat: Paul Joachim Bloch Thorsen, BStK

Detaljerte resultater

Bergen Open, Sentralbadet, Bergen, 12.04.12

C Jenter, 3 meter, C Girls, 3 meter

1. Julie Synnøve Thorsen, Bergen Stupeklubb, 1999
103B31,67,06,56,56,57,520,0032,0032,0032,001.
403B32,16,06,56,57,05,519,0039,9071,9071,901.
201B31,86,06,06,06,06,518,0032,40104,30104,301.
301B31,96,56,57,06,06,519,5037,05141,35141,351.
5231D32,06,05,55,56,06,017,5035,00176,35176,351.
105B32,44,04,04,55,04,513,0031,20207,55207,551.
405C32,74,04,02,53,54,011,5031,05238,60238,60
14,55,65,65,55,75,8
2. Saija Paavola, Tiirat, 2001
103B31,66,06,05,56,56,018,0028,8028,8028,802.
201C31,77,07,06,58,07,021,0035,7064,5064,502.
301C31,85,56,06,06,55,517,5031,5096,0096,002.
5211A32,06,07,06,56,06,018,5037,00133,00133,002.
403C31,96,57,07,07,06,520,5038,95171,95171,952.
105C32,24,54,04,54,55,013,5029,70201,65201,652.
203C31,93,53,04,04,53,511,0020,90222,55222,55
13,15,65,75,76,15,6
3. Noora Tuomi, Tiirat, 1999
101B31,56,06,56,05,07,018,5027,7527,7527,753.
401B31,46,06,56,56,56,519,5027,3055,0555,053.
201C31,76,06,06,05,55,017,5029,7584,8084,803.
301C31,85,05,55,54,04,515,0027,00111,80111,803.
5211A32,06,06,06,55,05,517,5035,00146,80146,803.
103B31,66,05,05,05,04,515,0024,00170,80170,803.
403C31,96,07,56,56,57,020,0038,00208,80208,80
11,95,96,16,05,45,7
4. Laura Valore, Lyngby Udsprings Klub af 2002
101B31,54,55,55,55,55,016,0024,0024,0024,0010.
401B31,45,55,56,05,56,517,0023,8047,8047,809.
201C31,77,07,06,56,57,020,5034,8582,6582,654.
301C31,83,54,05,04,54,012,5022,50105,15105,156.
5211A32,03,55,04,55,05,014,5029,00134,15134,156.
103B31,65,55,55,55,55,516,5026,40160,55160,557.
403C31,96,56,05,55,56,518,0034,20194,75194,75
11,95,15,55,55,45,6
5. Helle Tuxen, Randabergstuperne, 2001
103B31,64,04,54,54,54,513,5021,6021,6021,6015.
201C31,76,56,05,55,56,518,0030,6052,2052,204.
301C31,85,04,55,54,55,515,0027,0079,2079,206.
403C31,95,05,05,55,05,015,0028,50107,70107,705.
5231D32,05,04,04,53,55,513,5027,00134,70134,705.
105C32,25,55,05,05,04,515,0033,00167,70167,704.
303C32,04,04,04,04,03,512,0024,00191,70191,70
13,25,04,74,94,65,0
6. Guro Trettnes, Stavanger Stupe Club, 1999
101B31,55,56,06,05,55,517,0025,5025,5025,506.
201C31,75,05,04,54,55,014,5024,6550,1550,156.
301C31,84,55,05,54,55,014,5026,1076,2576,258.
401B31,46,07,06,56,56,519,5027,30103,55103,557.
5111B31,95,55,55,04,54,515,0028,50132,05132,057.
103B31,65,55,55,55,56,516,5026,40158,45158,458.
403C31,96,06,05,55,55,017,0032,30190,75190,75
11,85,45,75,55,25,4
7. Miila Soini, Tiirat, 2000
101C31,46,56,06,06,05,518,0025,2025,2025,207.
401C31,35,55,56,55,04,016,0020,8046,0046,0011.
201C31,76,06,05,05,54,516,5028,0574,0574,059.
301C31,84,04,04,04,04,012,0021,6095,6595,6512.
5211A32,06,06,55,55,55,517,0034,00129,65129,658.
103B31,65,55,55,05,55,016,0025,60155,25155,259.
403C31,96,06,06,06,06,018,0034,20189,45189,45
11,75,65,65,45,44,9
8. Helmi Sirkka, Tiirat, 2001
101C31,44,55,55,05,55,516,0022,4022,4022,4013.
401C31,36,06,06,06,06,018,0023,4045,8045,8012.
201C31,75,54,55,05,06,015,5026,3572,1572,1511.
301C31,85,05,56,05,54,516,0028,80100,95100,9510.
5211A32,04,05,04,55,04,514,0028,00128,95128,9510.
103C31,54,55,05,04,55,014,5021,75150,70150,7010.
403C31,95,55,56,05,05,516,5031,35182,05182,05
11,65,05,35,45,25,3
9. Ivana Talvitie, Tiirat, 2000
101C31,47,06,56,56,06,519,5027,3027,3027,304.
401C31,35,06,05,55,05,516,0020,8048,1048,108.
201C31,75,56,05,06,55,517,0028,9077,0077,007.
301C31,84,04,55,04,55,014,0025,20102,20102,208.
5211A32,04,04,03,05,04,012,0024,00126,20126,2011.
103C31,55,05,55,55,54,016,0024,00150,20150,2011.
403C31,95,55,56,05,05,016,0030,40180,60180,60
11,65,15,45,25,45,1
10. Maja Houlby Jartved, Lyngby Udsprings Klub af 2002
101C31,46,56,05,56,05,517,5024,5024,5024,509.
401B31,46,56,57,06,05,519,0026,6051,1051,105.
201C31,76,06,56,05,56,518,5031,4582,5582,555.
301C31,85,55,55,55,05,016,0028,80111,35111,354.
5211A32,03,04,55,04,55,014,0028,00139,35139,354.
103B31,65,54,55,54,54,514,5023,20162,55162,555.
302C31,72,53,03,04,02,58,5014,45177,00177,00
11,65,15,25,45,14,9
11. Amalie Marie Kupka, Bergen Stupeklubb
401B31,44,04,04,04,54,512,5017,5017,5017,5019.
103B31,65,55,55,06,06,017,0027,2044,7044,7014.
201B31,85,04,55,54,54,514,0025,2069,9069,9014.
301C31,85,55,56,06,06,017,5031,50101,40101,409.
5231D32,05,04,54,54,55,514,0028,00129,40129,409.
403C31,96,06,05,05,55,517,0032,30161,70161,706.
203C31,92,02,02,02,02,06,0011,40173,10173,10
12,44,74,64,64,74,9
12. Linnea Åkersson, SK Poseidon, 2000
101C31,45,55,05,05,56,016,0022,4022,4022,4013.
401C31,37,07,06,56,55,520,0026,0048,4048,407.
201C31,75,04,54,54,04,513,5022,9571,3571,3512.
301C31,84,54,55,05,05,514,5026,1097,4597,4511.
5211A32,02,02,01,53,03,57,0014,00111,45111,4513.
403C31,95,55,05,54,55,516,0030,40141,85141,8512.
103C31,56,05,05,55,55,516,5024,75166,60166,60
11,65,14,74,84,95,1
13. Clara Gamby, Farum Familie Svøm
103B31,64,55,04,55,05,014,5023,2023,2023,2011.
201B31,84,03,53,04,04,011,5020,7043,9043,9015.
301B31,94,54,55,04,04,513,5025,6569,5569,5515.
401C31,36,05,05,05,05,015,0019,5089,0589,0514.
5211A32,04,55,04,55,04,514,0028,00117,05117,0512.
302C31,73,54,04,04,04,012,0020,40137,45137,4513.
402C31,44,54,54,04,04,513,0018,20155,65155,65
11,74,54,54,34,44,5
14. Stine Prestbakmo, Bærum Stupeklubb, 2001
101B31,55,55,05,05,04,515,0022,5022,5022,5012.
201C31,74,54,54,54,04,513,5022,9545,4545,4513.
301C31,84,54,55,04,55,014,0025,2070,6570,6513.
401C31,35,54,55,04,54,014,0018,2088,8588,8515.
5211A32,02,53,52,53,04,59,0018,00106,85106,8514.
103C31,54,53,54,54,03,512,0018,00124,85124,8514.
403C31,94,53,54,02,54,011,5021,85146,70146,70
11,74,54,14,43,94,3
15. Rebecca Koerner, Farum Familie Svøm
101C31,46,56,06,06,06,018,0025,2025,2025,207.
201C31,74,03,04,03,53,511,0018,7043,9043,9015.
301C31,84,03,03,53,53,010,0018,0061,9061,9019.
401C31,35,04,55,05,54,514,5018,8580,7580,7518.
5211A32,01,52,53,04,02,58,0016,0096,7596,7515.
103C31,55,55,04,55,55,015,5023,25120,00120,0015.
403C31,94,03,53,54,54,011,5021,85141,85141,85
11,64,43,94,24,64,1
16. Rakel Jonasson, SK Poseidon, 2000
101C31,46,56,05,56,07,018,5025,9025,9025,905.
401C31,35,05,05,55,05,515,5020,1546,0546,0510.
201C31,76,05,05,05,05,515,5026,3572,4072,4010.
301C31,83,03,03,53,54,510,0018,0090,4090,4013.
5211A32,00,00,00,00,00,00,000,0090,4090,4017.
403C31,93,52,53,54,54,011,0020,90111,30111,3016.
103C31,55,55,55,55,56,016,5024,75136,05136,05
11,64,23,94,14,24,6
17. Serina Haldorsen, Bergen Stupeklubb
101B31,54,55,04,54,54,513,5020,2520,2520,2516.
401B31,44,56,05,55,04,515,0021,0041,2541,2517.
201C31,73,54,04,55,04,012,5021,2562,5062,5018.
301C31,83,03,04,03,03,09,0016,2078,7078,7019.
5211A32,01,01,01,52,01,03,507,0085,7085,7018.
103B31,65,55,04,55,04,514,5023,20108,90108,9017.
403C31,95,04,53,54,04,012,5023,75132,65132,65
11,93,94,14,04,13,6
18. Josefin Persson, SK Poseidon, 1999
101C31,45,04,05,04,05,514,0019,6019,6019,6017.
401C31,36,05,55,55,55,516,5021,4541,0541,0518.
201C31,74,05,04,05,05,014,0023,8064,8564,8516.
301C31,84,03,53,53,53,510,5018,9083,7583,7516.
5211A32,01,02,50,52,01,54,509,0092,7592,7516.
103C31,52,52,53,03,52,58,0012,00104,75104,7518.
403C31,95,55,04,54,55,014,5027,55132,30132,30
11,64,04,03,74,04,1
19. Elma Galaasen Lund, Bærum Stupeklubb, 2001
101B31,54,04,54,04,04,012,0018,0018,0018,0018.
201C31,74,54,54,04,04,513,0022,1040,1040,1019.
301C31,84,04,04,54,54,012,5022,5062,6062,6017.
401B31,44,05,05,54,55,515,0021,0083,6083,6017.
5211A32,00,00,00,00,00,00,000,0083,6083,6019.
103C31,53,03,53,54,02,510,0015,0098,6098,6019.
403C31,93,03,03,53,03,09,0017,10115,70115,70
11,83,23,53,63,43,4
Dommere
1. Kim Jensen, Spinn
2. Aristide Brun, SUW
3. Titti Mjaaland Skår, TSLK
4. Nomi Mortensen, FO
5. Åshild Eltervåg, SSC
Stupleder: Paul Joachim Bloch Thorsen, BStK
Sekretariat: Paul Joachim Bloch Thorsen, BStK

Detaljerte resultater

Bergen Open, Sentralbadet, Bergen, 12.04.12

Herrer, tårn, Men, 5 meter

1. Amund Gismervik, Pingvin Stupeklubb, 1991
105B52,68,07,57,07,07,021,5055,9055,9055,902.
5235D52,97,07,58,57,07,021,5062,35118,25118,251.
205C53,07,07,56,57,57,021,5064,50182,75182,751.
305C53,04,03,54,04,02,511,5034,50217,25217,251.
612B51,78,07,57,07,07,021,5036,55253,80253,802.
405C53,18,58,59,07,58,025,0077,50331,30331,30
16,37,17,07,06,76,4
2. Espen Valheim, Pingvin Stupeklubb, 1991
105B52,67,58,58,07,57,023,0059,8059,8059,801.
205C53,06,06,05,07,06,018,0054,00113,80113,802.
303C52,18,08,07,57,58,023,5049,35163,15163,152.
405C53,15,55,55,54,05,016,0049,60212,75212,752.
5235D52,97,08,07,07,07,521,5062,35275,10275,101.
612B51,78,58,07,57,57,023,0039,10314,20314,20
15,47,17,36,86,86,8
3. Daniel Jensen, Stupklubben SPINN, 1996
624C52,63,53,54,04,04,511,5029,9029,9029,904.
303C52,17,57,57,57,57,522,5047,2577,1577,154.
405C53,16,06,05,06,56,018,0055,80132,95132,953.
105B52,67,57,07,07,57,522,0057,20190,15190,153.
205C53,03,54,03,54,04,011,5034,50224,65224,653.
5233D52,57,57,07,57,07,021,5053,75278,40278,40
15,95,95,85,86,16,1
4. Andreas Sargent Larsen, Lyngby Udsprings Klub af 2002, 1999
105B52,65,55,56,04,55,016,0041,6041,6041,603.
405C53,14,54,05,05,04,013,5041,8583,4583,453.
205C53,02,53,52,03,02,58,0024,00107,45107,454.
303C52,15,55,55,05,04,515,5032,55140,00140,004.
5132D52,24,55,05,04,54,514,0030,80170,80170,804.
612B51,70,51,01,51,01,03,005,10175,90175,90
14,73,84,14,13,83,6
Dommere
1. Espen Nordby, BæStK
2. Dennis Nybro Sørensen, AGF
3. Liv Anne Tuxen, RS
4. Anders Skov, LUK2002
5. Sofia Garametsos, MKK
Stupleder: Paul Joachim Bloch Thorsen, BStK
Sekretariat: Paul Joachim Bloch Thorsen, BStK

Detaljerte resultater

Bergen Open, Sentralbadet, Bergen, 12.04.12

A Jenter, 1 meter, A Girls, 1 meter

1. Sophie Somloi, SchwimmUnionWien, 1994
101C11,27,07,07,57,07,021,0025,2025,2025,2010.
201B11,66,05,05,05,54,515,5024,8050,0050,0010.
301C11,68,57,58,07,58,023,5037,6087,6087,605.
403B12,47,07,07,06,06,020,0048,00135,60135,601.
5132D12,27,06,56,06,56,519,5042,90178,50178,501.
105B12,66,56,56,54,55,518,5048,10226,60226,601.
203B12,36,05,56,04,55,517,0039,10265,70265,701.
303B12,45,04,05,54,55,515,0036,00301,70301,701.
5134D12,66,05,55,55,05,516,5042,90344,60344,60
18,96,66,16,35,76,0
2. Felicia Granath, Malmö KK
103B11,76,56,06,06,06,518,5031,4531,4531,455.
201B11,65,54,56,06,06,017,5028,0059,4559,455.
301B11,74,04,54,55,56,514,5024,6584,1084,107.
401B11,57,07,07,07,56,521,0031,50115,60115,606.
5231D12,15,55,55,55,56,516,5034,65150,25150,254.
5132D12,25,05,55,56,06,017,0037,40187,65187,653.
403B12,46,56,56,56,57,519,5046,80234,45234,452.
105C12,45,56,06,05,56,017,5042,00276,45276,452.
303C12,16,05,56,06,06,018,0037,80314,25314,25
17,75,75,75,96,16,4
3. Anette Henriksen, Stupklubben SPINN, 1995
103B11,76,07,06,55,56,519,0032,3032,3032,303.
201B11,65,56,05,56,06,517,5028,0060,3060,304.
301B11,76,56,06,55,56,519,0032,3092,6092,602.
401B11,56,57,56,57,07,020,5030,75123,35123,353.
5223D12,35,54,55,55,06,016,0036,80160,15160,153.
104C12,23,53,53,54,53,510,5023,10183,25183,254.
203C12,06,06,06,55,56,518,5037,00220,25220,254.
303C12,16,06,56,56,57,019,5040,95261,20261,203.
403C12,25,56,05,56,06,517,5038,50299,70299,70
17,35,75,95,85,76,2
4. Thea Morken Augustson, Bergen Stupeklubb, 1995
201B11,66,57,07,06,07,020,5032,8032,8032,802.
301B11,76,57,07,06,57,020,5034,8567,6567,651.
103B11,76,56,06,06,56,519,0032,3099,9599,951.
401B11,56,57,56,57,56,520,5030,75130,70130,702.
5223D12,35,55,05,05,04,015,0034,50165,20165,202.
203C12,07,07,57,06,56,520,5041,00206,20206,202.
303C12,13,53,04,54,54,012,0025,20231,40231,403.
105C12,43,03,02,52,53,58,5020,40251,80251,804.
403C12,26,56,06,05,56,018,0039,60291,40291,40
17,55,75,85,75,65,7
5. Elise Haavik, Kristiansand Stupklubb, 1995
103B11,76,56,56,05,56,519,0032,3032,3032,303.
201B11,66,56,56,06,56,519,5031,2063,5063,502.
301B11,76,06,05,55,54,517,0028,9092,4092,403.
401B11,56,57,06,56,56,519,5029,25121,65121,654.
5231D12,13,53,03,04,54,511,0023,10144,75144,756.
105C12,45,05,05,55,54,515,5037,20181,95181,955.
203C12,05,55,56,05,04,516,0032,00213,95213,955.
403C12,24,04,54,54,54,513,5029,70243,65243,655.
5132D12,26,56,06,06,07,018,5040,70284,35284,35
17,45,65,65,45,55,4
6. Lina Gullsmedmoen Indrebø, Kristiansand Stupklubb, 1995
103B11,75,05,55,55,05,516,0027,2027,2027,206.
201C11,55,55,05,05,56,016,0024,0051,2051,208.
301C11,66,06,06,06,56,018,0028,8080,0080,009.
401B11,56,06,06,06,57,018,5027,75107,75107,759.
5223D12,35,05,04,53,55,014,5033,35141,10141,108.
104C12,25,56,05,56,06,017,5038,50179,60179,606.
203C12,04,05,04,55,04,514,0028,00207,60207,607.
303C12,15,55,55,55,55,016,5034,65242,25242,256.
403C12,25,05,54,55,55,015,5034,10276,35276,35
17,15,35,55,25,45,6
7. Sara Falkenberg, Lyngby Udsprings Klub af 2002
103B11,75,05,55,05,55,015,5026,3526,3526,357.
201B11,66,06,06,07,07,019,0030,4056,7556,756.
301B11,76,06,56,56,57,019,5033,1589,9089,904.
401B11,56,06,06,56,57,019,0028,50118,40118,405.
5221D11,75,55,56,05,55,516,5028,05146,45146,455.
104C12,24,54,04,04,04,012,0026,40172,85172,858.
403C12,26,05,06,06,05,517,5038,50211,35211,356.
203C12,02,02,53,02,51,07,0014,00225,35225,359.
5231D12,15,56,05,55,05,516,5034,65260,00260,00
16,75,25,25,45,45,3
8. Thelma Baatz, Kristiansand Stupklubb, 1996
103B11,76,57,07,06,57,020,5034,8534,8534,851.
201B11,65,56,05,55,56,017,0027,2062,0562,053.
301B11,74,54,54,53,55,013,5022,9585,0085,006.
401B11,56,56,06,06,05,518,0027,00112,00112,007.
5132D12,23,54,54,54,53,512,5027,50139,50139,509.
104B12,34,53,55,04,03,012,0027,60167,10167,109.
203C12,04,04,54,04,54,012,5025,00192,10192,1010.
303C12,14,54,55,54,55,014,0029,40221,50221,5010.
403C12,24,55,55,04,54,514,0030,80252,30252,30
17,34,95,15,24,84,8
9. Sara Ravnås, Pingvin Stupeklubb, 1994
103B11,74,54,55,55,05,515,0025,5025,5025,508.
201B11,64,55,55,55,04,515,0024,0049,5049,5011.
301B11,76,06,06,05,56,018,0030,6080,1080,108.
401B11,54,56,05,56,55,016,5024,75104,85104,8511.
5231D12,15,05,04,55,55,515,5032,55137,40137,4010.
104C12,24,54,55,54,54,013,5029,70167,10167,109.
203C12,05,05,05,05,55,015,0030,00197,10197,109.
403C12,24,54,54,54,54,013,5029,70226,80226,807.
5331D12,24,04,03,54,53,011,5025,30252,10252,10
17,24,75,05,15,24,7
10. Rikke Tuxen, Randabergstuperne, 1995
101B11,36,06,06,56,56,519,0024,7024,7024,7012.
201B11,66,56,06,07,06,519,0030,4055,1055,107.
301B11,74,03,03,54,55,512,0020,4075,5075,5012.
403C12,25,55,05,54,55,516,0035,20110,70110,708.
5231D12,15,54,55,06,05,015,5032,55143,25143,257.
104C12,25,06,05,04,55,515,5034,10177,35177,357.
203C12,04,54,54,54,54,513,5027,00204,35204,358.
303C12,13,53,53,53,04,010,5022,05226,40226,408.
5223D12,33,03,04,02,54,010,0023,00249,40249,40
17,54,84,64,84,85,2
11. Caroline Pedersen, Frem Odense
201B11,65,06,05,54,55,015,5024,8024,8024,8011.
301C11,64,55,05,04,55,014,5023,2048,0048,0012.
5211A11,86,06,06,05,55,517,5031,5079,5079,5010.
401B11,56,06,06,55,56,018,0027,00106,50106,5010.
101B11,36,06,56,06,55,518,5024,05130,55130,5511.
103B11,74,54,54,54,04,013,0022,10152,65152,6511.
403C12,25,05,55,06,05,015,5034,10186,75186,7511.
203C12,05,05,04,54,54,014,0028,00214,75214,7511.
5231D12,14,03,54,54,03,511,5024,15238,90238,90
15,85,15,35,35,04,8
12. Idunn Prestholm, Pingvin Stupeklubb, 1994
103B11,75,05,05,55,04,515,0025,5025,5025,508.
201B11,65,05,55,55,05,516,0025,6051,1051,109.
301C11,66,05,05,56,55,016,5026,4077,5077,5011.
401B11,55,56,05,56,05,517,0025,50103,00103,0012.
5122D11,93,53,54,53,52,510,5019,95122,95122,9512.
104C12,24,04,04,04,03,512,0026,40149,35149,3512.
203C12,04,04,54,04,55,513,0026,00175,35175,3512.
403C12,24,04,05,04,04,512,5027,50202,85202,8512.
303C12,11,03,52,04,02,07,5015,75218,60218,60
16,84,24,64,64,74,3
Dommere
1. Aristide Brun, SUW
2. Yakov Monkebo, AGF
3. Dennis Nybro Sørensen, AGF
4. Hanna Jeppson, SKP
5. Åshild Eltervåg, SSC
Stupleder: Paul Joachim Bloch Thorsen, BStK
Sekretariat: Paul Joachim Bloch Thorsen, BStK

Detaljerte resultater

Bergen Open, Sentralbadet, Bergen, 13.04.12

B Gutter, 3 meter, B Boys, 3 meter

1. Kirill De Klerk, Randabergstuperne, 1998
103B31,66,56,06,05,56,018,0028,8028,8028,802.
201B31,86,06,56,56,05,518,5033,3062,1062,101.
301C31,85,56,56,07,06,018,5033,3095,4095,401.
403C31,95,55,05,06,05,516,0030,40125,80125,801.
5132D32,16,55,56,55,06,018,0037,80163,60163,601.
105C32,26,56,06,56,06,018,5040,70204,30204,301.
203C31,94,04,54,04,54,012,5023,75228,05228,051.
303C32,04,04,04,54,53,512,5025,00253,05253,051.
5233D32,45,56,06,06,05,517,5042,00295,05295,05
17,75,65,65,75,65,3
2. Arvid Srömbeck, SK Poseidon, 1998
103B31,66,06,56,56,06,519,0030,4030,4030,401.
201B31,84,55,04,55,55,014,5026,1056,5056,502.
301B31,94,55,04,06,04,514,0026,6083,1083,102.
403B32,15,04,55,06,05,515,5032,55115,65115,652.
5211A32,05,53,55,06,03,014,0028,00143,65143,652.
105C32,23,54,04,05,04,012,0026,40170,05170,052.
5132D32,13,53,02,53,03,09,0018,90188,95188,952.
303C32,03,53,53,54,03,510,5021,00209,95209,952.
203C31,96,56,06,06,06,018,0034,20244,15244,15
17,64,74,64,65,34,6
3. Henry Kristiansen, Stupklubben SPINN, 1998
101B31,54,04,55,05,04,514,0021,0021,0021,004.
201B31,85,05,05,55,55,015,5027,9048,9048,903.
301B31,95,56,06,06,06,018,0034,2083,1083,102.
401B31,44,04,04,55,04,012,5017,50100,60100,603.
5231D32,03,03,03,53,53,510,0020,00120,60120,603.
403B32,15,05,05,05,05,015,0031,50152,10152,103.
5132D32,12,53,54,04,02,510,0021,00173,10173,103.
103B31,65,55,56,05,05,516,5026,40199,50199,503.
302C31,75,05,05,04,55,515,0025,50225,00225,00
16,14,44,64,94,84,6
4. Jonas Bjørke Opsahl, Stavanger Stupe Club, 1998
101C31,45,55,05,05,55,516,0022,4022,4022,403.
201C31,74,54,04,55,54,513,5022,9545,3545,354.
301C31,84,04,03,54,54,012,0021,6066,9566,954.
401C31,35,55,55,55,56,016,5021,4588,4088,404.
5231D32,01,50,52,51,02,55,0010,0098,4098,404.
103C31,54,54,04,04,53,512,5018,75117,15117,154.
202A31,80,50,50,50,53,01,502,70119,85119,854.
302C31,73,53,54,03,52,510,5017,85137,70137,704.
403C31,95,04,54,05,04,013,5025,65163,35163,35
15,13,83,53,73,93,9
Dommere
1. Aristide Brun, SUW
2. Titti Mjaaland Skår, TSLK
3. Espen Nordby, BæStK
4. Lone Vorm, FFS
5. Hanna Jeppson, SKP
Stupleder: Paul Joachim Bloch Thorsen, BStK
Sekretariat: Paul Joachim Bloch Thorsen, BStK

Detaljerte resultater

Bergen Open, Sentralbadet, Bergen, 13.04.12

Damer, tårn, Women, 5 meter

1. Julie Synnøve Thorsen, Bergen Stupeklubb, 1999
622A52,16,05,55,55,05,016,0033,6033,6033,601.
203B52,33,53,03,03,03,59,5021,8555,4555,451.
5231D52,14,02,53,54,55,012,0025,2080,6580,651.
105B52,63,03,04,03,03,09,0023,40104,05104,051.
404C52,84,03,53,03,53,510,5029,40133,45133,45
11,94,13,53,83,84,0
Dommere
1. Roy Terje Nygård, SSC
2. Sanna Wallertoft, SKP
3. Titti Mjaaland Skår, TSLK
4. Anders Skov, LUK2002
5. Yakov Monkebo, AGF
Stupleder: Paul Joachim Bloch Thorsen, BStK
Sekretariat: Paul Joachim Bloch Thorsen, BStK

Detaljerte resultater

Bergen Open, Sentralbadet, Bergen, 13.04.12

C Gutter, 1 meter, C Boys, 1 meter

1. Andreas Sargent Larsen, Lyngby Udsprings Klub af 2002, 1999
201C11,57,56,57,07,08,021,5032,2532,2532,252.
303C12,17,06,07,06,57,520,5043,0575,3075,301.
401B11,57,57,08,07,57,022,0033,00108,30108,301.
103B11,77,57,07,57,07,021,5036,55144,85144,851.
5132D12,26,56,56,57,06,519,5042,90187,75187,751.
105C12,44,04,54,54,54,013,0031,20218,95218,951.
403B12,46,56,57,56,06,019,0045,60264,55264,551.
203B12,35,05,05,05,56,015,5035,65300,20300,20
16,16,46,16,66,46,5
2. Daniel Nybro Sørensen, AGF Udspring, 1999
201B11,67,06,07,07,07,521,0033,6033,6033,601.
301B11,76,56,06,56,06,519,0032,3065,9065,902.
103B11,76,56,56,56,06,519,5033,1599,0599,052.
401B11,57,06,58,06,57,521,0031,50130,55130,552.
5231D12,15,04,54,55,04,514,0029,40159,95159,952.
403B12,46,06,03,56,06,018,0043,20203,15203,152.
105C12,44,04,54,03,04,012,0028,80231,95231,952.
203B12,35,56,04,55,56,017,0039,10271,05271,05
15,75,95,85,65,66,1
3. Erno Kajander, Tiirat, 1999
103B11,75,56,05,05,55,016,0027,2027,2027,203.
401B11,56,56,57,07,06,520,0030,0057,2057,203.
201C11,55,55,55,57,55,516,5024,7581,9581,953.
301C11,66,05,56,06,05,517,5028,00109,95109,953.
5221D11,76,05,05,06,05,516,5028,05138,00138,003.
104C12,25,55,55,05,04,015,5034,10172,10172,103.
403C12,25,04,54,06,04,514,0030,80202,90202,903.
203C12,02,01,01,01,52,04,509,00211,90211,90
14,45,34,94,85,64,8
4. Oskar Glenstrup, Frem Odense
201C11,54,55,55,56,04,515,5023,2523,2523,254.
301C11,66,05,55,55,55,516,5026,4049,6549,654.
401B11,55,54,05,05,05,015,0022,5072,1572,155.
103C11,65,05,04,55,55,015,0024,0096,1596,154.
5221D11,75,55,54,03,55,014,5024,65120,80120,804.
104C12,26,06,05,56,05,517,5038,50159,30159,304.
403C12,24,03,03,03,03,09,0019,80179,10179,104.
203C12,04,54,55,05,04,014,0028,00207,10207,10
14,35,14,94,84,94,7
5. Torsten Jakobsen, Frem Odense
101C11,25,56,06,05,56,017,5021,0021,0021,006.
401C11,44,54,05,54,04,513,0018,2039,2039,206.
201C11,55,55,06,56,05,517,0025,5064,7064,706.
301C11,63,53,03,54,03,510,5016,8081,5081,506.
5211A11,83,03,54,04,04,011,5020,70102,20102,206.
5221D11,72,02,52,53,53,08,0013,60115,80115,806.
402C11,64,54,55,04,54,013,5021,60137,40137,406.
103C11,65,05,05,55,04,515,0024,00161,40161,40
12,44,24,24,84,64,4
6. Erik Mjaaland Skår, Trondheims Svømme og Livredningsklubb, 1999
103B11,74,54,54,04,05,013,0022,1022,1022,105.
201C11,56,06,06,06,56,018,0027,0049,1049,105.
301C11,65,55,04,55,05,015,0024,0073,1073,104.
401B11,54,05,04,55,55,014,5021,7594,8594,855.
5221D11,73,03,52,04,04,510,5017,85112,70112,705.
5122D11,93,02,52,02,53,08,0015,20127,90127,905.
403C12,23,53,03,03,03,09,0019,80147,70147,705.
105C12,40,00,00,00,00,00,000,00147,70147,70
14,53,73,73,33,83,9
7. Emil Jacobsen, Kristiansand Stupklubb, 1999
101B11,35,04,53,55,05,014,5018,8518,8518,857.
201C11,53,53,03,03,52,59,5014,2533,1033,107.
301C11,63,54,03,04,54,011,5018,4051,5051,507.
401B11,55,04,04,55,05,014,5021,7573,2573,257.
5211A11,80,52,00,52,02,54,508,1081,3581,357.
103C11,63,04,53,53,53,510,5016,8098,1598,157.
202C11,53,01,52,52,51,56,509,75107,90107,907.
402C11,62,02,02,51,51,05,508,80116,70116,70
12,43,23,22,93,43,1
8. Christian Berntsen, Kristiansand Stupklubb, 1999
101C11,24,54,03,04,04,012,0014,4014,4014,408.
201C11,52,00,52,02,53,06,509,7524,1524,158.
301C11,65,03,53,04,04,011,5018,4042,5542,558.
401C11,43,53,02,53,02,08,5011,9054,4554,458.
5211A11,83,04,53,04,03,010,0018,0072,4572,458.
103C11,63,52,53,03,03,09,0014,4086,8586,858.
402C11,64,03,54,04,04,012,0019,20106,05106,058.
302C11,63,52,02,02,52,06,5010,40116,45116,45
12,33,62,92,83,43,1
Dommere
1. Kim Jensen, Spinn
2. Sofia Garametsos, MKK
3. Frode Lund, BæStK
4. Anders Skov, LUK2002
5. Arvid Sundheim, Pingvin
Stupleder: Paul Joachim Bloch Thorsen, BStK
Sekretariat: Paul Joachim Bloch Thorsen, BStK

Detaljerte resultater

Bergen Open, Sentralbadet, Bergen, 13.04.12

B Jenter, 3 meter, B Girls, 3 meter

1. Michelle Staudenherz, SchwimmUnionWien, 1997
103B31,66,57,57,06,56,520,0032,0032,0032,003.
201B31,87,08,07,58,08,023,5042,3074,3074,301.
301B31,95,05,06,55,06,016,0030,40104,70104,702.
403B32,17,56,57,06,08,021,0044,10148,80148,801.
5231D32,06,57,06,56,07,020,0040,00188,80188,801.
105B32,46,56,06,56,06,519,0045,60234,40234,401.
405C32,74,03,54,04,05,512,0032,40266,80266,801.
203B32,26,56,56,06,06,519,0041,80308,60308,60
16,76,26,36,45,96,8
2. Ellen Ek, Malmö KK
403B32,14,56,06,55,56,017,5036,7536,7536,751.
103B31,66,56,56,56,06,519,5031,2067,9567,953.
201B31,86,06,56,56,06,519,0034,20102,15102,153.
301B31,95,05,05,05,05,515,0028,50130,65130,653.
5132D32,15,56,06,05,56,017,5036,75167,40167,403.
105B32,46,05,06,05,56,017,5042,00209,40209,402.
405C32,75,56,05,06,06,517,5047,25256,65256,652.
205C32,85,05,04,56,04,514,5040,60297,25297,25
17,45,55,85,85,75,9
3. Frida Källgren, Malmö KK
201B31,86,57,56,06,56,519,5035,1035,1035,102.
301B31,96,56,06,56,07,019,0036,1071,2071,202.
403B32,15,05,55,56,56,517,5036,75107,95107,951.
103B31,67,58,07,07,06,521,5034,40142,35142,352.
5231D32,06,56,06,05,06,518,5037,00179,35179,352.
105B32,43,03,54,04,54,512,0028,80208,15208,153.
405C32,74,55,55,55,06,516,0043,20251,35251,353.
5233D32,45,56,06,56,06,018,0043,20294,55294,55
16,95,66,05,95,86,3
4. Anne Vilde Tuxen, Randabergstuperne, 1998
103B31,66,56,06,05,06,018,0028,8028,8028,804.
201B31,84,56,06,06,06,018,0032,4061,2061,205.
301B31,95,04,55,05,04,514,5027,5588,7588,755.
403B32,15,55,55,06,06,017,0035,70124,45124,455.
5231D32,06,06,06,06,06,018,0036,00160,45160,454.
105B32,45,04,54,55,05,514,5034,80195,25195,254.
203B32,23,53,54,04,03,511,0024,20219,45219,455.
5233D32,44,55,05,04,04,514,0033,60253,05253,05
16,45,15,15,25,15,3
5. Ane Naur Jensen, AGF Udspring
103B31,66,05,55,05,55,516,5026,4026,4026,405.
201B31,87,07,06,07,06,520,5036,9063,3063,304.
301B31,96,56,05,05,05,016,0030,4093,7093,704.
401B31,48,07,56,58,06,522,0030,80124,50124,504.
5211A32,05,56,05,06,05,517,0034,00158,50158,505.
403C31,96,56,56,06,56,019,0036,10194,60194,605.
5231D32,04,54,54,54,54,513,5027,00221,60221,604.
203C31,91,52,52,03,53,07,5014,25235,85235,85
14,55,75,75,05,85,3
6. Camilla Dybdal, Stavanger Stupe Club, 1998
101B31,55,55,55,05,55,516,5024,7524,7524,756.
201B31,86,05,54,55,05,015,5027,9052,6552,657.
301B31,95,05,05,55,05,015,0028,5081,1581,157.
401B31,45,55,55,55,55,516,5023,10104,25104,257.
5211A32,03,54,05,05,05,014,0028,00132,25132,256.
103B31,65,55,05,55,55,016,0025,60157,85157,856.
403C31,94,55,04,54,54,513,5025,65183,50183,506.
302C31,74,54,54,03,04,012,5021,25204,75204,75
13,85,05,04,94,94,9
7. Simone Fløe Marshall, Lyngby Udsprings Klub af 2002
103B31,64,54,55,05,04,514,0022,4022,4022,4010.
401B31,45,05,54,55,55,516,0022,4044,8044,8011.
201C31,73,03,54,04,03,010,5017,8562,6562,6511.
301C31,85,05,04,54,54,514,0025,2087,8587,8511.
5111B31,95,54,05,03,53,012,5023,75111,60111,609.
403B32,16,06,06,05,55,517,5036,75148,35148,357.
203B32,25,04,04,05,04,013,0028,60176,95176,957.
303C32,04,04,03,55,03,511,5023,00199,95199,95
14,74,84,64,64,84,2
8. Maria Johansen, Farum Familie Svøm
101C31,45,55,56,05,55,016,5023,1023,1023,108.
201C31,75,54,55,05,04,514,5024,6547,7547,759.
301C31,85,05,55,54,54,515,0027,0074,7574,758.
401C31,35,06,05,56,05,016,5021,4596,2096,208.
5211A32,04,54,55,04,54,013,5027,00123,20123,207.
103C31,54,04,55,05,04,514,0021,00144,20144,208.
403C31,94,55,05,05,55,015,0028,50172,70172,708.
302C31,73,53,03,53,52,510,0017,00189,70189,70
13,34,74,85,14,94,4
9. Naja Gurholt Pedersen, AGF Udspring
101B31,55,05,55,55,05,015,5023,2523,2523,257.
201B31,85,05,56,05,06,016,5029,7052,9552,956.
301B31,94,55,05,05,05,515,0028,5081,4581,456.
401B31,46,06,56,04,06,018,0025,20106,65106,656.
5211A32,02,52,52,02,03,57,0014,00120,65120,658.
103B31,61,52,51,54,02,56,5010,40131,05131,0510.
403C31,95,56,05,55,56,017,0032,30163,35163,359.
203B32,23,03,03,03,53,59,5020,90184,25184,25
14,34,14,64,34,34,8
10. Emma Randby, Stupklubben SPINN, 1998
101B31,55,55,55,04,54,515,0022,5022,5022,509.
201C31,75,55,05,04,04,514,5024,6547,1547,1510.
301C31,84,54,04,04,54,012,5022,5069,6569,6510.
401B31,45,56,05,55,05,016,0022,4092,0592,059.
5211A32,03,52,52,02,52,57,5015,00107,05107,0510.
103B31,65,05,05,55,04,015,0024,00131,05131,0510.
403C31,95,55,56,05,04,516,0030,40161,45161,4510.
302C31,74,04,04,04,03,012,0020,40181,85181,85
13,64,94,74,64,34,0
11. Cathrine Mikkelsen, Farum Familie Svøm
101C31,44,04,04,54,55,013,0018,2018,2018,2012.
201C31,76,56,05,06,05,517,5029,7547,9547,958.
301C31,85,03,53,04,54,512,5022,5070,4570,459.
401C31,35,55,55,55,55,516,5021,4591,9091,9010.
5211A32,01,51,52,01,02,05,0010,00101,90101,9011.
403C31,95,55,56,06,05,017,0032,30134,20134,209.
302C31,74,04,02,53,54,011,5019,55153,75153,7511.
103C31,55,55,55,55,55,516,5024,75178,50178,50
13,34,74,44,34,64,6
12. Helle Reidarsdottir Boe, Stavanger Stupe Club, 1998
101B31,54,54,53,54,04,012,5018,7518,7518,7511.
201C31,74,04,03,54,54,012,0020,4039,1539,1512.
301C31,82,53,02,52,53,08,0014,4053,5553,5512.
401C31,35,04,54,04,54,513,5017,5571,1071,1012.
5211A32,04,53,54,02,53,511,0022,0093,1093,1012.
103B31,63,54,03,54,03,511,0017,60110,70110,7012.
403C31,93,53,54,04,03,011,0020,90131,60131,6012.
5111B31,91,01,51,51,00,03,506,65138,25138,25
13,73,63,63,33,43,2
Dommere
1. Åshild Eltervåg, SSC
2. Yakov Monkebo, AGF
3. Anna Maja Holm Thorsen, BStK
4. Lone Vorm, FFS
5. Nomi Mortensen, FO
Stupleder: Paul Joachim Bloch Thorsen, BStK
Sekretariat: Paul Joachim Bloch Thorsen, BStK

Detaljerte resultater

Bergen Open, Sentralbadet, Bergen, 13.04.12

A Gutter, tårn, A Boys, 5 meter

1. Daniel Jensen, Stupklubben SPINN, 1996
612B51,78,57,58,07,58,023,5039,9539,9539,951.
101B51,37,58,07,57,58,023,0029,9069,8569,851.
403B52,46,55,06,02,52,513,5032,40102,25102,251.
5132D52,26,56,06,56,56,519,5042,90145,15145,151.
303C52,17,06,56,07,57,020,5043,05188,20188,201.
405C53,15,04,55,05,04,014,5044,95233,15233,151.
105B52,66,56,56,06,56,519,5050,70283,85283,851.
205C53,04,54,54,53,54,013,0039,00322,85322,851.
5233D52,57,57,57,07,57,522,5056,25379,10379,10
20,96,66,26,36,06,0
2. Marcus Ekström, SK Poseidon, 1995
103B51,75,05,54,05,05,515,5026,3526,3526,355.
401B51,57,07,06,57,07,021,0031,5057,8557,852.
201B51,66,06,55,57,06,519,0030,4088,2588,252.
612B51,76,06,06,05,56,518,0030,60118,85118,852.
403B52,46,56,05,55,55,017,0040,80159,65159,652.
303C52,13,54,54,04,04,512,5026,25185,90185,903.
205C53,03,53,53,03,03,510,0030,00215,90215,903.
105B52,63,04,03,54,04,511,5029,90245,80245,802.
5233D52,56,05,55,05,55,016,0040,00285,80285,80
19,15,25,44,85,25,3
3. Martin Nåden Dyrstad, Stavanger Stupe Club, 1996
103B51,76,06,05,56,56,018,0030,6030,6030,603.
201C51,55,55,55,56,05,516,5024,7555,3555,353.
301C51,66,05,54,57,06,017,5028,0083,3583,353.
612B51,76,05,06,05,56,517,5029,75113,10113,103.
5231D52,16,05,05,55,56,017,0035,70148,80148,803.
105C52,45,56,05,55,55,516,5039,60188,40188,402.
203C52,05,56,05,55,55,516,5033,00221,40221,402.
303C52,14,03,53,03,53,510,5022,05243,45243,453.
403C52,26,06,05,55,55,517,0037,40280,85280,85
17,35,65,45,25,65,6
4. Erik Gilja, Bergen Stupeklubb, 1995
103B51,76,57,06,07,56,520,0034,0034,0034,002.
201B51,63,55,05,03,54,513,0020,8054,8054,804.
612B51,74,04,55,05,06,0-28,5014,4569,2569,255.
5231D52,14,54,54,54,55,013,5028,3597,6097,605.
105B52,64,04,54,04,05,512,5032,50130,10130,104.
403B52,43,53,03,53,53,510,5025,20155,30155,304.
203B52,34,03,05,04,54,012,5028,75184,05184,054.
303C52,13,53,54,04,54,512,0025,20209,25209,255.
5233D52,55,05,55,05,56,016,0040,00249,25249,25
19,04,34,54,74,75,1
5. Eirik Skarpeid, Stavanger Stupe Club, 1995
103B51,75,55,55,55,05,516,5028,0528,0528,054.
201C51,57,05,56,05,55,517,0025,5053,5553,555.
301C51,65,03,54,54,54,013,0020,8074,3574,354.
401B51,56,05,55,06,05,016,5024,7599,1099,104.
5231D52,14,03,03,03,04,010,0021,00120,10120,105.
105C52,45,55,53,54,04,013,5032,40152,50152,505.
203C52,05,55,05,55,05,015,5031,00183,50183,505.
403C52,26,06,05,05,55,517,0037,40220,90220,904.
612B51,74,03,53,53,54,0-25,008,50229,40229,40
16,75,44,84,64,74,7
6. Brage Hellen, Bergen Stupeklubb, 1996
101B51,34,54,55,55,55,515,5020,1520,1520,156.
401B51,55,54,55,05,05,515,5023,2543,4043,406.
201B51,63,02,53,53,54,010,0016,0059,4059,406.
5231D52,13,02,54,03,04,010,0021,0080,4080,406.
301B51,73,53,54,04,04,011,5019,5599,9599,956.
103B51,74,04,04,54,05,012,5021,25121,20121,206.
403C52,24,54,05,05,05,014,5031,90153,10153,106.
612B51,72,02,02,03,04,07,0011,90165,00165,006.
5132D52,23,53,53,04,03,510,5023,10188,10188,10
16,03,73,44,14,14,5
Dommere
1. Roy Terje Nygård, SSC
2. Sanna Wallertoft, SKP
3. Titti Mjaaland Skår, TSLK
4. Anders Skov, LUK2002
5. Yakov Monkebo, AGF
Stupleder: Paul Joachim Bloch Thorsen, BStK
Sekretariat: Paul Joachim Bloch Thorsen, BStK

Detaljerte resultater

Bergen Open, Sentralbadet, Bergen, 13.04.12

C Jenter, 1 meter, C Girls, 1 meter

1. Julie Synnøve Thorsen, Bergen Stupeklubb, 1999
103B11,75,54,56,05,56,017,0028,9028,9028,903.
403C12,25,55,56,06,05,517,0037,4066,3066,301.
201B11,66,56,06,56,06,018,5029,6095,9095,901.
301B11,76,06,06,56,56,519,0032,30128,20128,201.
5221D11,75,54,55,55,55,016,0027,20155,40155,403.
104C12,24,03,55,05,04,513,5029,70185,10185,103.
303C12,16,55,56,06,05,517,5036,75221,85221,85
13,25,65,15,95,85,6
2. Saija Paavola, Tiirat, 2001
103B11,76,55,56,06,56,018,5031,4531,4531,452.
201C11,56,05,55,56,05,517,0025,5056,9556,953.
301C11,68,07,07,58,07,523,0036,8093,7593,752.
5211A11,86,55,56,07,06,018,5033,30127,05127,052.
403C12,26,55,57,06,06,018,5040,70167,75167,751.
104C12,24,03,54,03,53,511,0024,20191,95191,952.
203C12,03,04,04,03,53,511,0022,00213,95213,95
13,05,85,25,75,85,4
3. Noora Tuomi, Tiirat, 1999
103B11,76,56,06,07,06,519,0032,3032,3032,301.
201C11,57,07,57,07,57,021,5032,2564,5564,552.
301C11,65,06,05,04,54,514,5023,2087,7587,753.
5211A11,86,56,57,56,56,519,5035,10122,85122,853.
403C12,25,54,55,05,55,015,5034,10156,95156,952.
104C12,26,05,55,55,56,017,0037,40194,35194,351.
203C12,02,53,04,02,53,08,5017,00211,35211,35
13,05,65,65,75,65,5
4. Ida Andersson, SK Poseidon, 1999
101B11,36,55,56,06,56,018,5024,0524,0524,054.
401B11,57,08,06,57,07,021,0031,5055,5555,554.
201C11,56,57,05,56,06,519,0028,5084,0584,054.
301C11,63,54,04,53,54,011,5018,40102,45102,454.
5211A11,86,05,55,54,55,016,0028,80131,25131,254.
202C11,53,03,04,52,52,58,5012,75144,00144,004.
103C11,66,06,06,05,56,018,0028,80172,80172,80
10,85,55,65,55,15,3
5. Ivana Talvitie, Tiirat, 2000
101B11,35,55,55,55,05,016,0020,8020,8020,8010.
401C11,46,56,06,56,06,018,5025,9046,7046,707.
201C11,56,06,06,56,05,518,0027,0073,7073,705.
301C11,63,54,54,53,53,511,5018,4092,1092,108.
5211A11,84,53,56,04,05,514,0025,20117,30117,309.
103C11,65,56,05,55,55,516,5026,40143,70143,705.
402C11,66,05,05,05,55,516,0025,60169,30169,30
10,85,45,25,65,15,2
6. Laura Valore, Lyngby Udsprings Klub af 2002
101B11,35,05,55,55,55,516,5021,4521,4521,458.
401B11,55,56,05,05,55,516,5024,7546,2046,208.
201C11,56,05,57,05,56,017,5026,2572,4572,456.
301C11,64,54,54,54,04,013,0020,8093,2593,257.
5211A11,85,54,04,54,55,014,0025,20118,45118,456.
103C11,64,04,55,55,05,014,5023,20141,65141,657.
402C11,65,54,56,05,55,516,5026,40168,05168,05
10,95,14,95,45,15,2
7. Helle Tuxen, Randabergstuperne, 2001
103C11,65,04,55,05,05,015,0024,0024,0024,005.
201C11,55,05,56,05,05,516,0024,0048,0048,005.
301C11,65,04,54,04,54,513,5021,6069,6069,609.
401C11,45,55,06,05,55,016,0022,4092,0092,009.
5221D11,73,51,03,53,02,59,0015,30107,30107,3013.
104C12,23,54,04,54,54,012,5027,50134,80134,8011.
203C12,05,05,04,55,05,015,0030,00164,80164,80
12,04,64,24,84,64,5
8. Helmi Sirkka, Tiirat, 2001
101C11,25,55,56,05,55,516,5019,8019,8019,8013.
401C11,46,06,05,56,06,018,0025,2045,0045,0011.
201C11,55,05,04,55,55,015,0022,5067,5067,5012.
301C11,64,54,05,04,54,013,0020,8088,3088,3012.
5211A11,84,54,05,04,55,014,0025,20113,50113,5010.
103C11,64,55,04,54,55,014,0022,40135,90135,9010.
402C11,65,55,05,56,56,017,0027,20163,10163,10
10,75,14,95,15,35,2
9. Guro Trettnes, Stavanger Stupe Club, 1999
101B11,35,56,04,55,05,516,0020,8020,8020,8010.
201C11,55,55,55,05,05,516,0024,0044,8044,8012.
301C11,66,05,55,55,55,016,5026,4071,2071,207.
401B11,56,56,04,55,55,517,0025,5096,7096,705.
5111B11,75,54,01,04,04,512,5021,25117,95117,958.
103C11,65,56,05,04,55,015,5024,80142,75142,756.
403C12,23,02,52,03,03,08,5018,70161,45161,45
11,45,45,13,94,64,9
10. Rakel Jonasson, SK Poseidon, 2000
101C11,26,06,06,06,55,518,0021,6021,6021,606.
401C11,45,56,06,05,05,016,5023,1044,7044,7013.
201C11,54,04,04,53,54,012,0018,0062,7062,7014.
301C11,65,54,55,05,05,015,0024,0086,7086,7014.
5211A11,84,55,03,04,54,513,5024,30111,00111,0011.
402C11,66,05,05,55,56,017,0027,20138,20138,209.
103C11,65,05,54,54,54,014,0022,40160,60160,60
10,75,25,14,94,94,9
11. Amalie Marie Kupka, Bergen Stupeklubb
101B11,35,56,04,55,55,516,5021,4521,4521,458.
401B11,55,55,55,56,06,017,0025,5046,9546,956.
201B11,64,54,55,04,54,513,5021,6068,5568,5510.
301C11,65,54,54,54,54,513,5021,6090,1590,1510.
5221D11,75,54,55,55,56,016,5028,05118,20118,207.
103C11,65,54,55,04,54,514,0022,40140,60140,608.
402C11,64,03,53,55,04,512,0019,20159,80159,80
10,95,14,74,85,15,1
12. Maja Houlby Jartved, Lyngby Udsprings Klub af 2002
101C11,25,55,55,56,06,017,0020,4020,4020,4012.
401B11,55,55,55,06,05,516,5024,7545,1545,1510.
201C11,55,05,05,54,55,515,5023,2568,4068,4011.
301C11,63,04,04,04,04,012,0019,2087,6087,6013.
5211A11,83,03,54,54,04,011,5020,70108,30108,3012.
103B11,74,04,53,53,54,011,5019,55127,85127,8513.
202C11,54,04,54,04,05,012,5018,75146,60146,60
10,84,34,64,64,64,9
13. Malin Fröjd, SK Poseidon
101C11,26,06,55,05,05,016,0019,2019,2019,2015.
401C11,46,55,05,55,55,516,5023,1042,3042,3015.
201C11,54,54,53,54,04,012,5018,7561,0561,0516.
301C11,65,04,05,55,05,015,0024,0085,0585,0515.
5211A11,84,03,54,03,54,011,5020,70105,75105,7515.
402C11,64,04,04,05,04,012,0019,20124,95124,9514.
102C11,44,03,53,53,53,510,5014,70139,65139,65
10,54,94,44,44,54,4
14. Clara Gamby, Farum Familie Svøm
103C11,64,04,55,04,54,513,5021,6021,6021,606.
201B11,65,05,53,55,05,015,0024,0045,6045,609.
301B11,73,04,02,52,52,58,0013,6059,2059,2019.
402C11,65,54,54,53,54,013,0020,8080,0080,0018.
5211A11,84,04,04,05,04,012,0021,60101,60101,6016.
302C11,64,04,53,04,04,012,0019,20120,80120,8015.
104C12,23,53,02,52,53,08,5018,70139,50139,50
12,14,14,33,63,93,9
15. Serina Haldorsen, Bergen Stupeklubb
101B11,34,54,54,55,05,014,0018,2018,2018,2018.
401B11,55,04,54,04,55,014,0021,0039,2039,2019.
201C11,54,54,54,54,04,513,5020,2559,4559,4517.
301C11,65,05,05,05,04,015,0024,0083,4583,4516.
5211A11,81,03,51,51,03,05,509,9093,3593,3517.
103C11,64,54,54,55,05,014,0022,40115,75115,7517.
402C11,65,05,54,54,54,514,0022,40138,15138,15
10,94,24,64,14,14,4
16. Miila Soini, Tiirat, 2000
101C11,25,55,05,05,55,516,0019,2019,2019,2015.
401C11,46,05,56,06,05,517,5024,5043,7043,7014.
201C11,56,06,06,05,56,018,0027,0070,7070,708.
301C11,65,54,55,05,04,514,5023,2093,9093,906.
5211A11,84,55,05,04,54,514,0025,20119,10119,105.
103C11,60,00,00,00,00,00,000,00119,10119,1016.
402C11,63,52,53,54,03,510,5016,80135,90135,90
10,74,44,14,44,44,2
17. Rebecca Koerner, Farum Familie Svøm
101C11,25,55,55,05,55,516,5019,8019,8019,8013.
201C11,55,05,55,05,05,015,0022,5042,3042,3015.
301C11,65,55,04,55,04,514,5023,2065,5065,5013.
401C11,46,06,05,55,55,517,0023,8089,3089,3011.
5211A11,84,04,02,52,53,510,0018,00107,30107,3013.
103C11,65,05,05,04,54,514,5023,20130,50130,5012.
403C12,20,51,01,00,00,01,503,30133,80133,80
11,34,54,64,14,04,1
18. Linnea Åkersson, SK Poseidon, 2000
101C11,24,54,54,54,54,013,5016,2016,2016,2020.
401C11,46,56,06,06,56,018,5025,9042,1042,1017.
201C11,54,04,53,53,54,011,5017,2559,3559,3518.
301C11,64,55,04,04,54,013,0020,8080,1580,1517.
5211A11,80,52,00,51,00,52,003,6083,7583,7520.
402C11,64,04,04,04,04,012,0019,20102,95102,9520.
103C11,65,55,06,06,06,017,5028,00130,95130,95
10,74,24,44,14,34,1
19. Josefin Persson, SK Poseidon, 1999
101C11,26,05,55,05,55,016,0019,2019,2019,2015.
401C11,45,54,04,55,54,514,5020,3039,5039,5018.
201C11,56,05,05,04,55,015,0022,5062,0062,0015.
301C11,63,03,53,53,53,510,5016,8078,8078,8019.
5211A11,82,03,01,02,54,07,5013,5092,3092,3018.
103C11,64,54,54,54,54,013,5021,60113,90113,9018.
402C11,63,53,03,04,53,510,0016,00129,90129,90
10,74,44,13,84,44,2
20. Stine Prestbakmo, Bærum Stupeklubb, 2001
101C11,24,54,54,55,04,513,5016,2016,2016,2020.
201C11,54,04,54,04,04,512,5018,7534,9534,9521.
301C11,64,04,04,03,53,511,5018,4053,3553,3520.
401B11,54,04,03,53,54,011,5017,2570,6070,6020.
5211A11,84,02,04,02,54,010,5018,9089,5089,5019.
402C11,63,53,53,53,54,010,5016,80106,30106,3019.
103C11,64,54,54,55,05,014,0022,40128,70128,70
10,84,13,94,03,94,2
21. Elma Galaasen Lund, Bærum Stupeklubb, 2001
101B11,33,54,54,54,55,513,5017,5517,5517,5519.
201C11,54,55,05,04,54,514,0021,0038,5538,5520.
301C11,62,53,03,03,03,09,0014,4052,9552,9521.
401B11,54,04,03,54,03,511,5017,2570,2070,2021.
5211A11,80,51,01,50,51,02,504,5074,7074,7021.
402C11,63,03,03,03,53,59,5015,2089,9089,9021.
103C11,63,04,03,53,54,011,0017,60107,50107,50
10,93,03,53,43,43,6
Dommere
1. Kim Jensen, Spinn
2. Lone Vorm, FFS
3. Sofia Garametsos, MKK
4. Aristide Brun, SUW
5. Dennis Nybro Sørensen, AGF
Stupleder: Paul Joachim Bloch Thorsen, BStK
Sekretariat: Paul Joachim Bloch Thorsen, BStK

Detaljerte resultater

Bergen Open, Sentralbadet, Bergen, 13.04.12

Herrer, 3 meter synkron, Men, 3 meter synchro

1. Eirik Valheim / Espen Valheim, Pingvin Stupeklubb, 1991 / 1991
201B3201B32,07,57,58,58,08,59,09,025,2050,4050,4050,401.
301B3301B32,07,07,57,57,08,08,58,023,4046,8097,2097,201.
107B3107B33,16,57,56,56,07,08,07,521,3066,03163,23163,231.
405B3405B33,08,08,08,06,58,09,08,024,6073,80237,03237,031.
5152B35152B33,05,56,59,07,06,58,07,521,3063,90300,93300,931.
5154B35154B33,47,57,57,05,07,58,58,523,4079,56380,49380,49
16,57,07,47,86,67,68,58,1
2. Daniel Jensen / Filip Julius Devor, Stupklubben SPINN, 1996 / 1996
201B3201B32,07,57,06,07,57,58,57,022,5045,0045,0045,002.
301B3301B32,08,07,58,07,58,07,07,022,5045,0090,0090,002.
5152B35152B33,06,06,04,54,05,07,55,517,1051,30141,30141,302.
107C3107C32,84,03,55,54,57,05,56,516,5046,20187,50187,502.
205C3205C32,87,06,06,56,57,57,57,521,3059,64247,14247,142.
405C3405C32,76,57,07,56,57,57,08,021,6058,32305,46305,46
15,36,56,26,36,17,17,26,9
3. Eirik Skarpeid / Martin Nåden Dyrstad, Stavanger Stupe Club, 1995 / 1996
301C3301C32,06,57,07,06,07,07,58,521,9043,8043,8043,803.
401B3401B32,06,57,57,56,56,58,07,021,3042,6086,4086,403.
203C3203C31,95,55,04,04,07,07,57,018,3034,77121,17121,173.
105B3105B32,44,56,05,53,54,54,54,013,8033,12154,29154,293.
5231D35231D32,06,06,06,05,56,56,56,018,6037,20191,49191,493.
405C3405C32,71,53,54,03,54,56,06,014,1038,07229,56229,56
13,05,15,85,74,86,06,76,4
4. Daniel Nybro Sørensen / Andreas Sargent Larsen, AGF Udspring / Lyngby Udsprings Klub af 2002, 1999 / 1999
103B3103B32,07,56,56,06,55,56,05,017,7035,4035,4035,404.
303C3303C32,06,55,55,56,04,55,56,016,5033,0068,4068,404.
105B3105B32,47,07,06,06,56,05,05,518,0043,20111,60111,604.
405C3405C32,73,04,03,04,01,00,50,05,1013,77125,37125,374.
205C3205C32,85,05,53,53,52,03,51,59,3026,04151,41151,414.
5231D35231D32,06,06,55,56,05,04,54,015,3030,60182,01182,01
13,95,85,84,95,44,04,23,7
Espen Bergslien / Amund Gismervik, Stavanger Stupe Club / Pingvin Stupeklubb, 1990 / 1991
401C3401C32,05.
101C3101C32,05.
5152B35152B33,05.
205B3205B33,05.
305C3305C32,85.
405B3405B33,0
15,8
Oskar Glenstrup / Torsten Jakobsen, Frem Odense
101C3101C32,05.
401C3401C32,05.
201C3201C31,75.
301C3301C31,85.
103C3103C31,55.
5231D35231D32,0
11,0
Dommere
1. Espen Nordby, BæStK A
2. Anders Holm, BStK A
3. Hanna Jeppson, SKP B
4. Arvid Sundheim, Pingvin B
5. Satu Pirhonen, Tiirat synkron
6. Frode Lund, BæStK synkron
7. Liv Anne Tuxen, RS synkron
Stupleder: Paul Joachim Bloch Thorsen, BStK
Sekretariat: Paul Joachim Bloch Thorsen, BStK

Detaljerte resultater

Bergen Open, Sentralbadet, Bergen, 13.04.12

Damer, 3 meter synkron, Women, 3 meter synchro

1. Frida Källgren / Felicia Granath, Malmö KK
201B3201B32,06,06,07,07,58,07,57,021,3042,6042,6042,601.
301B3301B32,06,56,05,55,57,07,07,019,5039,0081,6081,601.
5231D35231D32,06,56,56,56,07,58,07,521,6043,20124,80124,801.
105B3105B32,46,57,04,54,06,04,55,516,2038,88163,68163,681.
405C3405C32,75,56,05,55,07,06,56,518,6050,22213,90213,90
11,16,26,35,85,67,16,76,7
2. Julie Synnøve Thorsen / Anne Vilde Tuxen, Bergen Stupeklubb / Randabergstuperne, 1999 / 1998
201B3201B32,06,56,56,07,07,06,07,019,8039,6039,6039,602.
301B3301B32,05,55,55,55,56,05,05,516,5033,0072,6072,602.
5231D35231D32,06,56,54,04,05,55,05,515,9031,80104,40104,403.
403B3403B32,16,06,56,05,57,07,57,020,1042,21146,61146,612.
105B3105B32,43,54,54,54,05,55,55,014,7035,28181,89181,89
10,55,65,95,25,26,25,86,0
3. Noora Tuomi / Saija Paavola, Tiirat, 1999 / 2001
101B3101B32,06,06,06,56,55,55,56,518,0036,0036,0036,003.
401B3401B32,07,06,55,56,56,06,05,518,3036,6072,6072,602.
201C3201C31,76,56,06,57,07,06,56,519,8033,66106,26106,262.
301C3301C31,85,05,56,56,56,05,06,017,4031,32137,58137,583.
5211A35211A32,06,05,55,05,07,06,56,518,3036,60174,18174,18
9,56,15,96,06,36,35,96,2
4. Stine Prestbakmo / Thea Morken Augustson, Bærum Stupeklubb / Bergen Stupeklubb, 2001 / 1995
101C3101C32,04,04,56,06,06,05,07,017,1034,2034,2034,205.
401C3401C32,06,05,55,55,55,54,55,515,9031,8066,0066,005.
301C3301C31,86,06,53,53,56,05,55,515,9028,6294,6294,624.
201C3201C31,75,55,03,03,56,56,06,016,2027,54122,16122,164.
5211A35211A32,06,06,03,53,56,06,06,016,5033,00155,16155,16
9,55,55,54,34,46,05,46,0
5. Andrea Stoltenberg / Lina Galaasen Lund, Bærum Stupeklubb, 1998 / 1998
101C3101C32,05,04,55,05,55,55,56,016,2032,4032,4032,406.
401C3401C32,06,05,55,56,06,56,56,518,6037,2069,6069,604.
301C3301C31,82,03,04,54,06,05,05,013,8024,8494,4494,445.
201C3201C31,72,03,04,54,55,54,54,513,2022,44116,88116,886.
5211A35211A32,03,53,54,54,05,56,04,514,1028,20145,08145,08
9,53,73,94,84,85,85,55,3
6. Amalie Marie Kupka / Helle Tuxen, Bergen Stupeklubb / Randabergstuperne, - / 2001
103B3103B32,06,57,04,54,56,06,06,517,7035,4035,4035,404.
201C3201C32,06,05,05,05,04,54,05,014,1028,2063,6063,606.
301C3301C31,83,04,04,55,05,04,56,014,4025,9289,5289,526.
5231D35231D32,05,54,54,54,55,04,54,513,8027,60117,12117,125.
403C3403C31,93,04,04,54,55,04,05,013,5025,65142,77142,77
9,74,84,94,64,75,14,65,4
Dommere
1. Espen Nordby, BæStK A
2. Yakov Monkebo, AGF A
3. Aristide Brun, SUW B
4. Titti Mjaaland Skår, TSLK B
5. Åshild Eltervåg, SSC synkron
6. Nomi Mortensen, FO synkron
7. Anders Skov, LUK2002 synkron
Stupleder: Paul Joachim Bloch Thorsen, BStK
Sekretariat: Paul Joachim Bloch Thorsen, BStK

Detaljerte resultater

Bergen Open, Sentralbadet, Bergen, 14.04.12

A Jenter, 3 meter, A Girls, 3 meter

1. Sophie Somloi, SchwimmUnionWien, 1994
103B31,67,07,07,07,57,021,0033,6033,6033,601.
201B31,87,07,07,57,57,021,5038,7072,3072,301.
301B31,98,08,08,08,08,524,0045,60117,90117,901.
403B32,16,57,07,57,07,521,5045,15163,05163,051.
5132D32,16,56,57,07,57,521,0044,10207,15207,151.
107C32,86,06,06,06,06,018,0050,40257,55257,551.
5152B33,04,54,04,04,54,012,5037,50295,05295,051.
205C32,84,03,54,04,53,511,5032,20327,25327,251.
305B33,06,05,55,56,06,517,5052,50379,75379,75
21,16,26,16,36,56,4
2. Anette Henriksen, Stupklubben SPINN, 1995
103B31,66,06,57,06,56,519,5031,2031,2031,203.
201B31,86,56,07,06,56,019,0034,2065,4065,403.
301B31,96,06,06,05,56,018,0034,2099,6099,602.
403B32,15,05,55,05,05,015,0031,50131,10131,103.
5132D32,15,55,06,06,06,017,5036,75167,85167,852.
105C32,24,54,55,55,54,014,5031,90199,75199,752.
203B32,25,04,55,55,05,015,0033,00232,75232,752.
303C32,06,55,55,56,05,517,0034,00266,75266,753.
5233D32,45,05,06,05,55,516,0038,40305,15305,15
18,35,65,45,95,75,5
3. Thea Morken Augustson, Bergen Stupeklubb, 1995
201B31,86,06,06,56,07,018,5033,3033,3033,302.
301B31,96,05,56,56,56,018,5035,1568,4568,452.
103B31,66,06,06,06,06,018,0028,8097,2597,253.
403B32,15,55,56,05,55,516,5034,65131,90131,902.
5231D32,04,55,56,05,56,017,0034,00165,90165,903.
303C32,04,04,56,05,05,014,5029,00194,90194,904.
205C32,84,04,04,54,54,513,0036,40231,30231,303.
105B32,45,55,05,55,05,516,0038,40269,70269,702.
405C32,72,51,53,03,02,07,5020,25289,95289,95
19,34,94,85,65,25,3
4. Elise Haavik, Kristiansand Stupklubb, 1995
103B31,66,06,06,06,06,018,0028,8028,8028,804.
201B31,86,06,06,55,56,518,5033,3062,1062,104.
301B31,96,05,56,05,06,017,5033,2595,3595,354.
403C31,95,04,55,54,55,014,5027,55122,90122,904.
5231D32,04,55,05,55,55,516,0032,00154,90154,904.
105B32,46,06,06,56,06,518,5044,40199,30199,303.
203B32,23,53,54,04,03,011,0024,20223,50223,505.
404C32,43,53,53,54,04,011,0026,40249,90249,904.
5132D32,16,05,56,05,56,017,5036,75286,65286,65
18,35,25,15,55,15,4
5. Rikke Tuxen, Randabergstuperne, 1995
103B31,66,06,06,56,06,018,0028,8028,8028,804.
201B31,86,56,06,56,06,018,5033,3062,1062,104.
301B31,95,55,55,56,05,516,5031,3593,4593,455.
401B31,45,55,06,05,55,516,5023,10116,55116,555.
5132D32,15,05,56,06,05,517,0035,70152,25152,255.
105C32,25,55,56,06,05,517,0037,40189,65189,656.
203C31,93,54,04,04,54,012,0022,80212,45212,456.
403B32,15,05,05,55,05,015,0031,50243,95243,956.
5233D32,45,55,55,55,55,016,5039,60283,55283,55
17,45,35,35,75,65,3
6. Thelma Baatz, Kristiansand Stupklubb, 1996
103B31,65,05,05,06,05,515,5024,8024,8024,8010.
201B31,85,55,55,56,06,017,0030,6055,4055,408.
301B31,94,04,54,54,54,513,5025,6581,0581,059.
403B32,15,04,54,53,54,513,5028,35109,40109,408.
5132D32,16,05,56,05,55,517,0035,70145,10145,107.
105B32,46,56,57,07,07,520,5049,20194,30194,305.
203C31,95,55,55,55,55,016,5031,35225,65225,654.
303C32,04,04,53,54,03,511,5023,00248,65248,655.
404C32,44,04,03,54,04,012,0028,80277,45277,45
18,25,15,15,05,15,1
7. Sara Ravnås, Pingvin Stupeklubb, 1994
103B31,66,06,06,05,56,018,0028,8028,8028,804.
201B31,85,55,56,06,06,017,5031,5060,3060,306.
301B31,95,05,05,04,54,514,5027,5587,8587,856.
401B31,44,05,05,05,04,014,0019,60107,45107,459.
5231D32,06,05,05,55,05,516,0032,00139,45139,458.
105C32,23,53,04,04,54,011,5025,30164,75164,758.
203C31,95,05,05,05,04,515,0028,50193,25193,258.
403C31,95,05,05,05,05,515,0028,50221,75221,757.
5331D32,14,03,54,03,53,511,0023,10244,85244,85
16,84,94,85,14,94,8
8. Lina Gullsmedmoen Indrebø, Kristiansand Stupklubb, 1995
103B31,65,55,06,05,05,015,5024,8024,8024,8010.
201C31,76,05,56,05,55,517,0028,9053,7053,709.
301C31,85,55,06,04,55,015,5027,9081,6081,608.
403C31,95,55,56,05,55,516,5031,35112,95112,956.
5132D32,15,55,55,55,05,516,5034,65147,60147,606.
105C32,21,51,51,51,51,54,509,90157,50157,509.
203C31,93,03,54,03,03,510,0019,00176,50176,509.
303C32,05,55,05,56,05,016,0032,00208,50208,509.
5233D32,44,54,54,54,55,013,5032,40240,90240,90
17,64,74,65,04,54,6
9. Idunn Prestholm, Pingvin Stupeklubb, 1994
103B31,65,55,56,06,55,517,0027,2027,2027,208.
201B31,85,55,06,05,55,016,0028,8056,0056,007.
301B31,95,05,05,05,05,515,0028,5084,5084,507.
401B31,45,56,06,06,06,018,0025,20109,70109,707.
5132D32,14,54,04,54,54,013,0027,30137,00137,009.
105C32,24,04,04,54,54,513,0028,60165,60165,607.
203C31,94,55,05,56,05,015,5029,45195,05195,057.
303C32,03,53,54,03,03,510,5021,00216,05216,058.
403C31,94,03,53,04,04,011,5021,85237,90237,90
16,84,74,64,95,04,8
10. Caroline Pedersen, Frem Odense
201B31,86,04,55,55,05,015,5027,9027,9027,907.
301C31,83,53,54,04,04,011,5020,7048,6048,6010.
5231D32,05,55,06,05,05,015,5031,0079,6079,6010.
401B31,45,55,05,55,05,516,0022,40102,00102,0011.
103B31,65,54,55,55,55,516,5026,40128,40128,4011.
105C32,22,52,03,53,52,08,0017,60146,00146,0011.
403B32,14,54,54,55,05,014,0029,40175,40175,4010.
203C31,95,04,54,55,05,014,5027,55202,95202,9510.
303C32,05,04,55,55,55,015,5031,00233,95233,95
16,84,84,24,94,84,7
11. Sara Falkenberg, Lyngby Udsprings Klub af 2002
103B31,65,05,56,05,05,516,0025,6025,6025,609.
201B31,83,04,04,03,03,010,0018,0043,6043,6011.
301B31,95,05,06,04,55,515,5029,4573,0573,0511.
403B32,15,05,05,05,05,015,0031,50104,55104,5510.
5231D32,04,54,55,55,55,015,0030,00134,55134,5510.
105B32,42,02,02,51,52,06,0014,40148,95148,9510.
404C32,43,54,04,03,53,511,0026,40175,35175,3511.
203B32,23,54,04,03,54,011,5025,30200,65200,6511.
5233D32,44,54,04,53,03,512,0028,80229,45229,45
18,84,04,24,63,84,1
Dommere
1. Anna Maja Holm Thorsen, BStK
2. Satu Pirhonen, Tiirat
3. Espen Nordby, BæStK
4. Sofia Garametsos, MKK
5. Dennis Nybro Sørensen, AGF
Stupleder: Paul Joachim Bloch Thorsen, BStK
Sekretariat: Paul Joachim Bloch Thorsen, BStK

Detaljerte resultater

Bergen Open, Sentralbadet, Bergen, 14.04.12

B Gutter, tårn, B Boys, 5 meter

1. Kirill De Klerk, Randabergstuperne, 1998
103B51,75,56,05,56,06,517,5029,7529,7529,752.
5231D52,14,55,53,55,05,515,0031,5061,2561,251.
301C51,65,55,05,05,55,516,0025,6086,8586,851.
403C52,25,56,05,55,55,516,5036,30123,15123,151.
105C52,45,05,55,04,55,515,5037,20160,35160,351.
203C52,04,03,55,04,04,512,5025,00185,35185,351.
404C52,84,54,54,54,04,513,5037,80223,15223,151.
5132D52,25,53,04,54,55,014,0030,80253,95253,95
17,05,04,94,84,95,3
2. Henry Kristiansen, Stupklubben SPINN, 1998
101B51,35,05,04,55,05,515,0019,5019,5019,503.
201B51,64,54,54,55,04,013,5021,6041,1041,103.
301B51,76,06,06,05,06,018,0030,6071,7071,703.
401B51,55,55,05,56,05,516,5024,7596,4596,453.
5211A51,85,56,05,06,05,517,0030,60127,05127,053.
103B51,75,56,56,06,56,018,5031,45158,50158,502.
612B51,73,54,53,03,54,011,0018,70177,20177,202.
403C52,26,56,56,57,06,019,5042,90220,10220,10
13,55,35,55,15,55,3
3. Arvid Srömbeck, SK Poseidon, 1998
103B51,76,07,06,56,57,020,0034,0034,0034,001.
401B51,55,05,05,05,05,515,0022,5056,5056,502.
201C51,55,05,05,56,05,516,0024,0080,5080,502.
301C51,65,56,05,56,06,017,5028,00108,50108,502.
612C51,55,05,54,55,55,516,0024,00132,50132,502.
5211A51,82,03,04,53,00,58,0014,40146,90146,903.
203C52,04,04,04,54,54,012,5025,00171,90171,903.
403C52,23,03,03,02,53,09,0019,80191,70191,70
13,84,44,84,94,94,6
4. Emil Oxholm, Stupklubben SPINN, 1998
101B51,35,04,55,54,04,514,0018,2018,2018,204.
201C51,53,54,04,04,03,011,5017,2535,4535,454.
301C51,63,03,53,03,53,510,0016,0051,4551,454.
401C51,45,04,54,04,04,012,5017,5068,9568,954.
103C51,65,04,04,54,04,012,5020,0088,9588,954.
5211A51,83,52,52,52,52,07,5013,50102,45102,454.
612C51,54,04,03,04,04,512,0018,00120,45120,454.
302C51,65,55,04,55,05,515,5024,80145,25145,25
12,34,34,03,93,93,9
Dommere
1. Titti Mjaaland Skår, TSLK
2. Yakov Monkebo, AGF
3. Sofia Garametsos, MKK
4. Hanna Jeppson, SKP
5. Anders Skov, LUK2002
Stupleder: Paul Joachim Bloch Thorsen, BStK
Sekretariat: Paul Joachim Bloch Thorsen, BStK

Detaljerte resultater

Bergen Open, Sentralbadet, Bergen, 14.04.12

Herrer, 1 meter, Men, 1 meter

1. Espen Bergslien, Stavanger Stupe Club, 1990
205C13,05,56,07,07,07,020,0060,0060,0060,002.
305C13,06,57,06,06,06,519,0057,00117,00117,002.
5134D12,67,58,08,07,07,523,0059,80176,80176,801.
105B12,68,08,07,58,07,523,5061,10237,90237,901.
5152B13,26,06,56,54,05,518,0057,60295,50295,502.
405C13,18,08,07,56,58,023,5072,85368,35368,35
17,56,97,37,16,47,0
2. Espen Valheim, Pingvin Stupeklubb, 1991
105B12,67,57,57,58,57,522,5058,5058,5058,503.
203B12,37,56,57,07,07,021,0048,30106,80106,803.
305C13,07,57,07,57,07,522,0066,00172,80172,802.
405C13,16,56,57,06,57,020,0062,00234,80234,802.
5335D13,07,07,06,57,57,021,0063,00297,80297,801.
107C13,06,06,56,06,06,018,0054,00351,80351,80
17,07,06,86,97,17,0
3. Amund Gismervik, Pingvin Stupeklubb, 1991
105B12,68,08,58,08,08,024,0062,4062,4062,401.
5333D12,68,08,07,07,57,022,5058,50120,90120,901.
205C13,05,06,05,56,04,516,5049,50170,40170,403.
305C13,06,56,05,06,57,519,0057,00227,40227,404.
107C13,06,05,55,55,05,516,5049,50276,90276,904.
405C13,18,08,08,07,08,024,0074,40351,30351,30
17,36,97,06,56,76,8
4. Eirik Valheim, Pingvin Stupeklubb, 1991
107C13,06,06,05,06,06,518,0054,0054,0054,004.
205C13,04,55,05,55,05,515,5046,50100,50100,504.
305C13,07,07,06,07,58,021,5064,50165,00165,004.
405C13,16,57,08,07,07,021,0065,10230,10230,103.
5152B13,26,56,56,56,56,019,5062,40292,50292,503.
105B12,67,08,07,57,06,521,5055,90348,40348,40
17,96,36,66,46,56,6
5. Daniel Klein Kristensen, Lyngby Udsprings Klub af 2002, 1993
403B12,47,07,57,56,57,021,5051,6051,6051,605.
405C13,12,52,53,01,52,57,5023,2574,8574,857.
105B12,66,56,56,07,06,019,0049,40124,25124,255.
203B12,36,57,06,06,56,019,0043,70167,95167,955.
303B12,46,56,57,06,06,019,0045,60213,55213,555.
5134D12,66,06,05,55,05,016,5042,90256,45256,45
15,45,86,05,85,45,4
6. Filip Devor, Bærum Stupeklubb, 1996
105B12,66,06,57,56,06,519,0049,4049,4049,406.
203B12,34,55,05,05,04,014,5033,3582,7582,755.
303B12,44,53,56,04,56,015,0036,00118,75118,756.
403B12,47,56,56,57,06,520,0048,00166,75166,756.
5233D12,56,55,56,56,05,518,0045,00211,75211,756.
5132D12,26,56,57,06,56,519,5042,90254,65254,65
14,45,95,66,45,85,8
7. Martin Haavik, Kristiansand Stupklubb, 1993
105B12,65,05,05,05,54,515,0039,0039,0039,007.
203C12,06,57,07,06,06,520,0040,0079,0079,006.
303C12,15,55,55,55,05,016,0033,60112,60112,607.
403B12,46,05,05,05,05,015,0036,00148,60148,607.
5132D12,26,56,06,06,05,518,0039,60188,20188,207.
5231D12,16,05,56,05,05,016,5034,65222,85222,85
13,45,95,75,85,45,3
8. Håkon Haavik Nystad, Bergen Stupeklubb, 1993
103B11,75,05,55,55,05,015,5026,3526,3526,358.
403B12,45,04,55,54,55,515,0036,0062,3562,358.
303C12,13,53,04,54,54,512,5026,2588,6088,608.
203C12,05,04,05,05,05,015,0030,00118,60118,608.
5231D12,15,54,06,05,04,515,0031,50150,10150,108.
105C12,46,56,06,05,55,517,5042,00192,10192,10
12,75,14,55,44,95,0
Dommere
1. Espen Nordby, BæStK
2. Sanna Wallertoft, SKP
3. Lone Vorm, FFS
4. Satu Pirhonen, Tiirat
5. Nomi Mortensen, FO
Stupleder: Paul Joachim Bloch Thorsen, BStK
Sekretariat: Paul Joachim Bloch Thorsen, BStK

Detaljerte resultater

Bergen Open, Sentralbadet, Bergen, 14.04.12

Damer, 3 meter, Women, 3 meter

1. Sophie Somloi, SchwimmUnionWien, 1994
405C32,76,57,05,56,07,019,5052,6552,6552,651.
107C32,84,04,54,04,04,512,5035,0087,6587,651.
5152B33,06,06,56,56,56,519,5058,50146,15146,151.
205C32,86,06,06,05,56,518,0050,40196,55196,551.
305B33,05,56,05,06,07,017,5052,50249,05249,05
14,35,66,05,45,66,3
2. Jennifer Granath, Malmö KK
105B32,46,56,54,06,06,018,5044,4044,4044,402.
201B31,87,57,07,08,08,022,5040,5084,9084,902.
305B33,04,03,54,04,04,512,0036,00120,90120,902.
405C32,75,55,04,54,55,515,0040,50161,40161,402.
5134D32,56,56,56,56,57,019,5048,75210,15210,15
12,46,05,75,25,86,2
3. Felicia Granath, Malmö KK
201B31,86,06,06,06,56,018,0032,4032,4032,404.
301B31,96,06,06,06,56,518,5035,1567,5567,553.
5134D32,56,06,06,06,56,518,5046,25113,80113,803.
105B32,46,56,06,06,57,019,0045,60159,40159,403.
405C32,76,06,06,55,56,018,0048,60208,00208,00
11,36,16,06,16,36,4
4. Julie Synnøve Thorsen, Bergen Stupeklubb, 1999
5231D32,06,05,54,55,55,516,5033,0033,0033,003.
203B32,23,02,03,02,53,08,5018,7051,7051,704.
303C32,04,54,54,54,54,513,5027,0078,7078,704.
105B32,44,04,55,05,05,014,5034,80113,50113,504.
405C32,75,05,56,05,55,516,5044,55158,05158,05
11,34,54,44,64,64,7
Dommere
1. Roy Terje Nygård, SSC
2. Kim Jensen, Spinn
3. Åshild Eltervåg, SSC
4. Frode Lund, BæStK
5. Aristide Brun, SUW
Stupleder: Paul Joachim Bloch Thorsen, BStK
Sekretariat: Paul Joachim Bloch Thorsen, BStK

Detaljerte resultater

Bergen Open, Sentralbadet, Bergen, 14.04.12

C Gutter, 3 meter, C Boys, 3 meter

1. Daniel Nybro Sørensen, AGF Udspring, 1999
201B31,85,06,05,06,56,517,5031,5031,5031,501.
301B31,95,56,56,06,56,519,0036,1067,6067,601.
103B31,68,07,08,08,07,523,5037,60105,20105,201.
403B32,16,57,57,07,57,021,5045,15150,35150,351.
5231D32,07,56,56,07,56,520,5041,00191,35191,351.
105B32,47,06,56,58,07,020,5049,20240,55240,551.
405C32,75,05,04,54,04,013,5036,45277,00277,001.
205C32,85,53,54,55,05,014,5040,60317,60317,60
17,36,36,15,96,66,3
2. Andreas Sargent Larsen, Lyngby Udsprings Klub af 2002, 1999
201B31,84,56,04,54,54,513,5024,3024,3024,304.
403B32,16,56,57,07,06,520,0042,0066,3066,302.
103B31,68,07,07,58,07,022,5036,00102,30102,302.
301B31,92,54,03,53,53,510,5019,95122,25122,253.
5132D32,17,06,57,57,06,520,5043,05165,30165,303.
105B32,43,53,54,54,54,512,5030,00195,30195,303.
405C32,77,07,07,57,57,021,5058,05253,35253,352.
205C32,84,56,05,55,05,015,5043,40296,75296,75
17,45,45,85,95,95,6
3. Erno Kajander, Tiirat, 1999
103B31,66,55,56,06,56,018,5029,6029,6029,602.
401B31,47,06,56,56,56,519,5027,3056,9056,903.
201C31,76,57,57,07,06,020,5034,8591,7591,753.
301C31,86,57,55,57,57,021,0037,80129,55129,552.
5231D32,06,55,55,56,56,018,0036,00165,55165,552.
105C32,25,05,55,55,04,515,5034,10199,65199,652.
403C31,96,05,57,06,56,519,0036,10235,75235,753.
203C31,95,54,05,05,04,514,5027,55263,30263,30
14,56,25,96,06,35,9
4. Erik Mjaaland Skår, Trondheims Svømme og Livredningsklubb, 1999
103B31,64,04,54,54,54,013,0020,8020,8020,806.
201C31,76,06,56,56,56,019,0032,3053,1053,104.
301C31,84,55,05,05,55,515,5027,9081,0081,004.
401B31,46,04,05,55,05,516,0022,40103,40103,405.
5231D32,05,55,56,04,55,016,0032,00135,40135,405.
403B32,16,06,56,56,56,519,5040,95176,35176,354.
203C31,96,06,55,56,06,018,0034,20210,55210,554.
105C32,24,05,04,55,04,514,0030,80241,35241,35
14,75,35,45,55,45,4
5. Oskar Glenstrup, Frem Odense
201C31,74,56,04,55,05,014,5024,6524,6524,653.
301C31,84,55,04,05,05,514,5026,1050,7550,755.
403C31,95,54,54,54,54,513,5025,6576,4076,405.
103B31,66,57,56,57,57,021,0033,60110,00110,004.
5231D32,06,56,56,07,07,020,0040,00150,00150,004.
105C32,23,03,53,53,53,010,0022,00172,00172,005.
5132D32,14,53,54,04,04,012,0025,20197,20197,205.
203C31,95,05,54,55,04,014,5027,55224,75224,75
15,25,05,34,75,25,0
6. Torsten Jakobsen, Frem Odense
101C31,44,55,05,05,55,515,5021,7021,7021,705.
401C31,35,05,06,05,05,515,5020,1541,8541,856.
201C31,75,55,56,05,56,017,0028,9070,7570,756.
301C31,85,05,05,54,54,514,5026,1096,8596,856.
5211A32,02,54,54,03,53,511,0022,00118,85118,856.
5231D32,03,04,04,54,54,513,0026,00144,85144,856.
403C31,90,00,00,00,00,00,000,00144,85144,856.
103C31,55,55,06,05,05,015,5023,25168,10168,10
13,63,94,34,64,24,3
Dommere
1. Kim Jensen, Spinn
2. Reidar Nilsen, SSC
3. Hanna Jeppson, SKP
4. Aristide Brun, SUW
5. Espen Nordby, BæStK
Stupleder: Paul Joachim Bloch Thorsen, BStK
Sekretariat: Paul Joachim Bloch Thorsen, BStK

Detaljerte resultater

Bergen Open, Sentralbadet, Bergen, 14.04.12

B Jenter, 1 meter, B Girls, 1 meter

1. Michelle Staudenherz, SchwimmUnionWien, 1997
103B11,77,07,07,06,07,021,0035,7035,7035,701.
201B11,66,56,57,07,06,520,0032,0067,7067,701.
301B11,75,56,06,56,55,018,0030,6098,3098,302.
401B11,56,57,07,08,08,022,0033,00131,30131,301.
5231D12,15,56,06,55,56,017,5036,75168,05168,051.
403C12,25,56,05,57,06,518,0039,60207,65207,651.
105C12,43,54,54,04,54,513,0031,20238,85238,852.
203C12,05,56,56,07,06,519,0038,00276,85276,85
15,25,76,26,26,46,3
2. Frida Källgren, Malmö KK
401B11,58,06,06,06,57,019,5029,2529,2529,254.
103B11,77,07,07,57,08,021,5036,5565,8065,802.
201B11,67,06,57,56,57,521,0033,6099,4099,401.
301B11,74,04,04,05,04,512,5021,25120,65120,654.
5231D12,15,55,55,05,06,016,0033,60154,25154,252.
5132D12,27,06,56,56,07,520,0044,00198,25198,252.
403B12,46,06,05,56,06,018,0043,20241,45241,451.
105C12,44,54,54,04,54,513,5032,40273,85273,85
15,66,15,85,85,86,4
3. Emma Ravnås, Pingvin Stupeklubb, 1998
103B11,77,56,56,56,07,520,5034,8534,8534,852.
201C11,56,56,56,56,07,019,5029,2564,1064,103.
301C11,66,57,06,56,07,020,0032,0096,1096,103.
401B11,55,57,06,55,55,517,5026,25122,35122,353.
5122D11,94,56,05,05,56,016,5031,35153,70153,704.
104C12,26,56,06,06,06,518,5040,70194,40194,404.
203C12,05,56,05,05,55,516,5033,00227,40227,404.
403C12,26,56,06,55,55,518,0039,60267,00267,00
14,66,16,46,15,86,3
4. Ellen Ek, Malmö KK
401B11,57,06,57,57,08,021,5032,2532,2532,253.
103B11,76,06,06,56,56,018,5031,4563,7063,704.
201B11,65,56,06,57,06,519,0030,4094,1094,104.
301B11,76,06,55,56,57,519,0032,30126,40126,402.
5132D12,22,02,52,04,03,07,5016,50142,90142,906.
403B12,47,57,07,06,57,521,5051,60194,50194,503.
203B12,35,55,55,06,05,016,0036,80231,30231,303.
105C12,44,03,54,05,03,011,5027,60258,90258,90
15,85,45,45,56,15,8
5. Ane Naur Jensen, AGF Udspring
103B11,75,05,54,55,54,015,0025,5025,5025,506.
201B11,68,07,57,07,07,021,5034,4059,9059,905.
301B11,76,06,05,05,06,017,0028,9088,8088,806.
401B11,56,56,57,07,07,020,5030,75119,55119,555.
5211A11,86,55,56,56,06,519,0034,20153,75153,753.
104C12,26,06,05,55,06,517,5038,50192,25192,255.
403C12,24,03,53,03,53,010,0022,00214,25214,255.
203C12,05,55,05,05,05,515,5031,00245,25245,25
14,75,95,75,45,55,7
6. Anne Vilde Tuxen, Randabergstuperne, 1998
101B11,37,07,57,06,07,021,0027,3027,3027,305.
201B11,66,56,05,56,06,018,0028,8056,1056,106.
301B11,76,56,56,57,06,519,5033,1589,2589,255.
403C12,24,05,53,55,04,513,5029,70118,95118,956.
5231D12,15,05,05,05,05,015,0031,50150,45150,455.
104B12,35,04,55,54,54,514,0032,20182,65182,656.
203B12,33,53,53,53,03,510,5024,15206,80206,806.
5132D12,25,54,04,54,54,013,0028,60235,40235,40
15,75,45,35,15,15,1
7. Naja Gurholt Pedersen, AGF Udspring
101B11,33,54,00,53,52,09,0011,7011,7011,7016.
201B11,65,05,55,56,05,516,5026,4038,1038,1015.
301B11,75,05,03,04,54,514,0023,8061,9061,9013.
401B11,55,56,06,56,06,518,5027,7589,6589,6511.
5211A11,85,55,05,06,05,516,0028,80118,45118,459.
103B11,76,57,06,06,56,519,5033,15151,60151,608.
403C12,26,06,55,05,56,017,5038,50190,10190,107.
203C12,04,55,04,56,04,514,0028,00218,10218,10
13,85,25,54,55,55,1
8. Camilla Dybdal, Stavanger Stupe Club, 1998
101B11,35,56,06,55,06,518,0023,4023,4023,4011.
201B11,65,55,55,55,06,016,5026,4049,8049,809.
301C11,65,54,55,04,55,014,5023,2073,0073,008.
401B11,56,56,57,56,56,519,5029,25102,25102,258.
5211A11,83,54,03,53,02,510,0018,00120,25120,257.
103B11,76,56,56,56,57,019,5033,15153,40153,407.
202C11,54,03,53,03,53,510,5015,75169,15169,158.
403C12,24,54,54,03,04,012,5027,50196,65196,65
13,25,25,15,24,65,1
9. Simone Fløe Marshall, Lyngby Udsprings Klub af 2002
103B11,74,55,04,55,55,014,5024,6524,6524,659.
401B11,56,07,05,55,56,017,5026,2550,9050,907.
201C11,54,05,54,05,54,013,5020,2571,1571,1510.
301C11,65,55,55,55,55,516,5026,4097,5597,559.
5111B11,74,55,54,03,03,512,0020,40117,95117,9510.
104C12,20,51,52,50,52,04,008,80126,75126,7514.
403C12,25,56,05,57,06,017,5038,50165,25165,2510.
203C12,05,54,54,54,54,013,5027,00192,25192,25
14,44,55,14,54,64,5
10. Cathrine Mikkelsen, Farum Familie Svøm
103C11,65,55,05,05,54,515,5024,8024,8024,807.
201C11,53,04,02,54,02,09,5014,2539,0539,0514.
301C11,65,05,55,05,56,016,0025,6064,6564,6511.
402C11,65,54,54,55,04,014,0022,4087,0587,0513.
5211A11,84,03,03,54,03,511,0019,80106,85106,8513.
403C12,26,05,54,56,05,016,5036,30143,15143,1510.
302C11,65,04,54,05,05,014,5023,20166,35166,359.
202C11,56,05,55,56,05,017,0025,50191,85191,85
13,45,04,74,35,14,4
11. Georgina Wait, Bærum Stupeklubb, 1997
101B11,36,56,07,06,06,519,0024,7024,7024,708.
201A11,75,55,06,04,04,515,0025,5050,2050,208.
301C11,65,55,56,06,06,017,5028,0078,2078,207.
401B11,56,06,56,07,06,519,0028,50106,70106,707.
5121D11,70,00,00,00,00,00,000,00106,70106,7014.
103C11,65,55,55,56,56,517,5028,00134,70134,7012.
402C11,65,54,55,55,55,516,5026,40161,10161,1011.
202C11,55,05,05,05,55,015,0022,50183,60183,60
12,54,94,85,15,15,1
12. Emma Randby, Stupklubben SPINN, 1998
101B11,36,05,55,05,56,017,0022,1022,1022,1012.
201C11,55,55,05,04,54,014,5021,7543,8543,8511.
301C11,65,04,05,54,04,013,0020,8064,6564,6511.
401B11,55,06,05,55,55,516,5024,7589,4089,4012.
5211A11,84,54,04,54,54,513,5024,30113,70113,7011.
103C11,65,05,05,05,05,015,0024,00137,70137,7011.
402C11,64,55,05,05,04,514,5023,20160,90160,9012.
302C11,63,04,03,54,04,011,5018,40179,30179,30
12,54,84,84,94,84,7
13. Lina Galaasen Lund, Bærum Stupeklubb, 1998
101B11,36,05,55,55,06,017,0022,1022,1022,1012.
201C11,54,54,05,04,54,513,5020,2542,3542,3512.
301C11,64,03,54,05,04,012,0019,2061,5561,5514.
401C11,45,05,56,06,05,517,0023,8085,3585,3514.
5121D11,74,54,04,54,05,013,0022,10107,45107,4512.
103C11,65,54,04,55,55,515,5024,80132,25132,2513.
402C11,64,54,54,54,54,013,5021,60153,85153,8514.
302C11,65,05,05,05,55,515,5024,80178,65178,65
12,34,94,54,95,05,0
14. Maria Johansen, Farum Familie Svøm
103C11,65,05,54,05,05,015,0024,0024,0024,0010.
201C11,55,04,54,05,54,013,5020,2544,2544,2510.
301C11,65,56,56,05,55,517,0027,2071,4571,459.
401C11,45,55,55,06,06,017,0023,8095,2595,2510.
5211A11,84,54,04,05,04,513,0023,40118,65118,658.
402C11,65,05,55,55,54,016,0025,60144,25144,259.
302C11,62,03,02,53,53,08,5013,60157,85157,8513.
202C11,54,05,04,04,54,513,0019,50177,35177,35
12,64,64,94,45,14,6
15. Helle Reidarsdottir Boe, Stavanger Stupe Club, 1998
103C11,64,03,53,54,53,511,0017,6017,6017,6015.
201C11,55,05,05,04,55,015,0022,5040,1040,1013.
301C11,63,53,52,53,53,010,0016,0056,1056,1015.
401C11,46,06,56,56,56,519,5027,3083,4083,4015.
5211A11,83,52,53,53,04,010,0018,00101,40101,4015.
104C12,20,50,51,00,51,02,004,40105,80105,8015.
202C11,54,55,04,04,54,513,5020,25126,05126,0515.
403C12,22,03,01,52,01,55,5012,10138,15138,15
13,83,63,73,43,63,6
16. Andrea Stoltenberg, Bærum Stupeklubb, 1998
101C11,25,05,55,55,05,516,0019,2019,2019,2014.
201C11,54,54,04,04,04,012,0018,0037,2037,2016.
301C11,62,53,02,52,52,57,5012,0049,2049,2016.
401C11,45,04,55,55,06,015,5021,7070,9070,9016.
5121D11,70,00,00,00,00,00,000,0070,9070,9016.
103C11,65,05,55,05,54,515,5024,8095,7095,7016.
402C11,64,04,05,04,03,512,0019,20114,90114,9016.
202C11,51,02,52,01,02,05,007,50122,40122,40
12,13,43,63,73,43,5
Dommere
1. Åshild Eltervåg, SSC
2. Anders Holm, BStK
3. Frode Lund, BæStK
4. Lone Vorm, FFS
5. Yakov Monkebo, AGF
Stupleder: Paul Joachim Bloch Thorsen, BStK
Sekretariat: Paul Joachim Bloch Thorsen, BStK

Detaljerte resultater

Bergen Open, Sentralbadet, Bergen, 15.04.12

C Jenter, tårn, C Girls, 5 meter

1. Helle Tuxen, Randabergstuperne, 2001
103B51,75,06,05,05,04,515,0025,5025,5025,503.
203C52,06,57,06,06,06,018,5037,0062,5062,501.
301C51,65,55,54,55,05,516,0025,6088,1088,101.
403C52,26,06,56,06,06,018,0039,60127,70127,701.
5231D52,14,54,04,03,54,012,0025,20152,90152,902.
404C52,86,06,05,55,05,517,0047,60200,50200,50
12,45,65,85,25,15,3
2. Julie Synnøve Thorsen, Bergen Stupeklubb, 1999
201B51,66,06,56,06,56,018,5029,6029,6029,602.
301B51,75,04,55,04,55,514,5024,6554,2554,253.
103B51,76,06,05,56,06,018,0030,6084,8584,852.
403B52,44,56,05,55,05,015,5037,20122,05122,052.
404C52,84,55,05,05,05,015,0042,00164,05164,051.
105B52,64,03,54,04,04,512,0031,20195,25195,25
12,85,05,35,25,25,3
3. Saija Paavola, Tiirat, 2001
101B51,36,57,05,57,05,519,0024,7024,7024,704.
401B51,56,06,06,06,05,018,0027,0051,7051,705.
201C51,55,56,05,06,05,517,0025,5077,2077,205.
301C51,67,57,07,07,06,521,0033,60110,80110,804.
103B51,75,55,55,55,55,016,5028,05138,85138,854.
403C52,26,56,05,57,06,018,5040,70179,55179,55
9,86,36,35,86,45,6
4. Noora Tuomi, Tiirat, 1999
103B51,76,56,06,06,06,018,0030,6030,6030,601.
201C51,56,56,56,06,55,519,0028,5059,1059,102.
301C51,65,55,05,04,55,015,0024,0083,1083,103.
5211A51,85,56,06,06,05,517,5031,50114,60114,603.
403C52,25,56,55,54,56,017,0037,40152,00152,003.
612C51,55,56,05,56,05,017,0025,50177,50177,50
10,35,86,05,75,65,5
5. Ida Andersson, SK Poseidon, 1999
401C51,45,55,06,06,05,517,0023,8023,8023,805.
201C51,56,57,06,57,06,020,0030,0053,8053,804.
301C51,65,56,05,54,55,516,5026,4080,2080,204.
5211A51,85,55,54,55,05,015,5027,90108,10108,105.
612C51,54,55,05,04,54,014,0021,00129,10129,105.
103C51,66,56,56,06,05,018,5029,60158,70158,70
9,45,75,85,65,55,2
6. Miila Soini, Tiirat, 2000
101C51,27,56,56,07,06,019,5023,4023,4023,406.
401C51,46,56,05,56,06,018,0025,2048,6048,606.
201C51,53,53,03,53,51,510,0015,0063,6063,607.
301C51,65,54,54,54,55,014,0022,4086,0086,007.
103C51,66,06,55,05,54,016,5026,40112,40112,406.
403C52,26,06,55,55,54,517,0037,40149,80149,80
9,55,85,55,05,34,5
7. Amalie Marie Kupka, Bergen Stupeklubb
101B51,34,54,05,04,03,012,5016,2516,2516,2511.
401B51,55,55,04,54,55,515,0022,5038,7538,7510.
201C51,52,53,54,03,54,011,0016,5055,2555,2510.
301C51,65,55,55,06,05,516,5026,4081,6581,658.
103B51,75,55,55,55,05,516,5028,05109,70109,707.
403C52,25,55,04,05,55,516,0035,20144,90144,90
9,84,84,84,74,84,8
8. Serina Haldorsen, Bergen Stupeklubb
101B51,34,54,55,04,54,013,5017,5517,5517,5510.
401B51,55,55,56,05,56,017,0025,5043,0543,058.
201C51,55,04,54,54,55,014,0021,0064,0564,056.
301C51,65,55,05,55,05,015,5024,8088,8588,856.
103B51,72,53,53,53,52,59,5016,15105,00105,008.
403C52,24,04,04,04,04,012,0026,40131,40131,40
9,84,54,54,84,54,4
9. Malin Fröjd, SK Poseidon
101C51,26,55,55,56,56,518,5022,2022,2022,207.
401C51,45,55,55,55,05,516,5023,1045,3045,307.
201C51,54,04,04,03,05,012,0018,0063,3063,308.
301C51,63,04,04,03,05,011,0017,6080,9080,9010.
612C51,53,04,54,04,53,512,0018,0098,9098,9010.
103C51,65,04,55,04,55,014,5023,20122,10122,10
8,84,54,74,74,45,1
10. Stine Prestbakmo, Bærum Stupeklubb, 2001
101C51,25,55,06,05,55,516,5019,8019,8019,808.
201C51,54,54,55,54,54,513,5020,2540,0540,059.
301C51,64,04,05,03,54,512,5020,0060,0560,059.
401C51,45,05,04,55,05,015,0021,0081,0581,059.
103C51,64,04,04,54,04,512,5020,00101,05101,059.
403C52,23,02,03,02,53,08,5018,70119,75119,75
9,54,34,14,84,24,5
11. Elma Galaasen Lund, Bærum Stupeklubb, 2001
101C51,25,55,05,05,55,015,5018,6018,6018,609.
201C51,53,54,04,54,03,511,5017,2535,8535,8511.
301C51,62,01,52,52,51,06,009,6045,4545,4511.
612C51,53,04,54,54,03,011,5017,2562,7062,7011.
103C51,61,02,05,03,03,58,5013,6076,3076,3011.
403C52,24,03,04,04,03,011,0024,20100,50100,50
9,63,23,34,33,83,2
Dommere
1. Kim Jensen, Spinn
2. Nomi Mortensen, FO
3. Lone Vorm, FFS
4. Yakov Monkebo, AGF
5. Åshild Eltervåg, SSC
Stupleder: Paul Joachim Bloch Thorsen, BStK
Sekretariat: Paul Joachim Bloch Thorsen, BStK

Detaljerte resultater

Bergen Open, Sentralbadet, Bergen, 15.04.12

B Gutter, 1 meter, B Boys, 1 meter

1. Niklas Nybro Sørensen, AGF Udspring, 1997
201B11,67,07,07,07,57,021,0033,6033,6033,601.
303C12,16,57,06,57,07,020,5043,0576,6576,651.
103B11,77,07,57,07,57,021,5036,55113,20113,201.
401B11,57,58,08,08,07,523,5035,25148,45148,451.
5231D12,16,56,56,06,56,019,0039,90188,35188,351.
403B12,47,07,07,57,06,521,0050,40238,75238,751.
105C12,45,56,06,06,55,517,5042,00280,75280,751.
5132D12,26,56,06,56,06,519,0041,80322,55322,551.
203B12,36,56,06,57,06,519,5044,85367,40367,40
18,36,76,86,87,06,6
2. Kirill De Klerk, Randabergstuperne, 1998
103B11,76,56,06,56,06,018,5031,4531,4531,452.
201B11,66,06,06,56,06,018,0028,8060,2560,252.
301C11,65,54,55,55,04,515,0024,0084,2584,252.
401B11,55,56,06,56,06,018,0027,00111,25111,252.
5221D11,74,54,03,53,54,512,0020,40131,65131,654.
104C12,25,05,05,55,05,515,5034,10165,75165,753.
203C12,03,54,04,54,54,012,5025,00190,75190,754.
403C12,26,56,07,05,56,018,5040,70231,45231,453.
5122D11,96,06,05,56,06,018,0034,20265,65265,65
16,45,45,35,75,35,4
3. Henry Kristiansen, Stupklubben SPINN, 1998
103B11,76,55,56,56,05,518,0030,6030,6030,603.
201B11,65,05,05,04,55,015,0024,0054,6054,604.
301B11,75,55,56,05,06,017,0028,9083,5083,503.
401B11,55,05,05,54,55,515,5023,25106,75106,754.
5231D12,15,55,55,05,04,515,5032,55139,30139,303.
203C12,04,04,55,04,04,513,0026,00165,30165,304.
403C12,25,55,05,54,55,015,5034,10199,40199,402.
105C12,45,05,55,55,55,016,0038,40237,80237,802.
5132D12,24,54,55,03,53,512,5027,50265,30265,30
17,45,25,15,44,74,9
4. Arvid Srömbeck, SK Poseidon, 1998
103B11,76,06,06,05,56,018,0030,6030,6030,603.
201B11,65,56,05,06,05,016,5026,4057,0057,003.
301B11,74,04,04,04,53,512,0020,4077,4077,404.
403C12,24,55,05,04,54,014,0030,80108,20108,203.
5211A11,86,06,06,55,55,517,5031,50139,70139,702.
303C12,15,05,05,05,04,515,0031,50171,20171,202.
203C12,03,53,03,54,03,010,0020,00191,20191,203.
5122D11,94,04,05,04,05,013,0024,70215,90215,904.
104C12,23,03,05,03,03,09,0019,80235,70235,70
17,24,64,75,04,74,4
5. Emil Oxholm, Stupklubben SPINN, 1998
101B11,34,04,54,04,04,012,0015,6015,6015,605.
201C11,53,53,54,53,04,011,0016,5032,1032,106.
301C11,64,53,04,54,04,012,5020,0052,1052,106.
401C11,45,54,55,55,05,516,0022,4074,5074,506.
5211A11,85,05,55,54,05,516,0028,80103,30103,305.
103C11,65,05,54,55,05,015,0024,00127,30127,305.
402C11,65,55,55,04,05,516,0025,60152,90152,905.
5122D11,94,03,53,02,02,59,0017,10170,00170,005.
302C11,66,05,05,05,04,515,0024,00194,00194,00
14,34,84,54,64,04,5
6. Jonas Bjørke Opsahl, Stavanger Stupe Club, 1998
101C11,24,03,53,54,04,511,5013,8013,8013,806.
201C11,54,04,54,54,04,012,5018,7532,5532,555.
301C11,64,04,55,04,04,513,0020,8053,3553,355.
401C11,45,55,05,55,05,015,5021,7075,0575,055.
5221D11,75,54,55,04,54,514,0023,8098,8598,856.
103C11,63,53,55,03,53,510,5016,80115,65115,656.
202A11,74,02,53,53,53,510,5017,85133,50133,506.
302C11,64,03,53,53,04,011,0017,60151,10151,106.
402C11,65,05,05,55,05,515,5024,80175,90175,90
13,94,44,14,64,14,3
Dommere
1. Titti Mjaaland Skår, TSLK
2. Sofia Garametsos, MKK
3. Hanna Jeppson, SKP
4. Satu Pirhonen, Tiirat
5. Anders Skov, LUK2002
Stupleder: Paul Joachim Bloch Thorsen, BStK
Sekretariat: Paul Joachim Bloch Thorsen, BStK

Detaljerte resultater

Bergen Open, Sentralbadet, Bergen, 15.04.12

A Gutter, 3 meter, A Boys, 3 meter

1. Daniel Jensen, Stupklubben SPINN, 1996
103B31,66,56,57,07,57,020,5032,8032,8032,802.
403B32,17,07,07,57,57,522,0046,2079,0079,001.
201B31,88,08,08,58,07,024,0043,20122,20122,201.
301B31,97,07,07,08,07,021,0039,90162,10162,103.
5132D32,17,57,57,57,07,522,5047,25209,35209,352.
305C32,89,08,59,08,58,526,0072,80282,15282,151.
107C32,87,07,57,57,57,022,0061,60343,75343,751.
205C32,87,57,58,57,07,022,0061,60405,35405,351.
5152B33,06,57,07,57,57,021,5064,50469,85469,851.
405C32,76,07,06,57,07,020,5055,35525,20525,20
23,67,27,47,77,67,3
2. Florian Rott, SchwimmUnionWien, 1994
103B31,67,06,56,57,56,520,0032,0032,0032,003.
201B31,88,58,58,09,08,025,0045,0077,0077,002.
301B31,97,07,57,57,57,522,5042,75119,75119,753.
403B32,17,07,57,58,07,522,5047,25167,00167,001.
5132D32,16,57,07,08,06,520,5043,05210,05210,051.
405C32,77,57,07,57,57,022,0059,40269,45269,452.
107C32,86,56,57,07,56,520,0056,00325,45325,452.
5152B33,06,06,06,06,56,518,5055,50380,95380,952.
205C32,86,57,07,07,07,521,0058,80439,75439,752.
305C32,87,06,57,07,06,520,5057,40497,15497,15
23,67,07,07,17,67,0
3. Filip Devor, Bærum Stupeklubb, 1996
201B31,87,57,58,07,07,022,0039,6039,6039,601.
301B31,96,06,56,56,56,019,0036,1075,7075,703.
403B32,17,07,57,57,07,522,0046,20121,90121,902.
5231D32,07,07,07,57,07,021,0042,00163,90163,902.
103B31,66,58,06,57,58,022,0035,20199,10199,103.
107C32,84,55,54,05,05,515,0042,00241,10241,103.
205B33,05,56,06,55,56,017,5052,50293,60293,603.
305C32,86,07,06,06,57,019,5054,60348,20348,203.
405C32,77,57,58,57,57,522,5060,75408,95408,953.
5152B33,06,06,06,56,56,519,0057,00465,95465,95
23,76,46,96,86,66,8
4. Marcus Ekström, SK Poseidon, 1995
103B31,66,06,56,57,06,019,0030,4030,4030,404.
403B32,16,56,56,56,56,519,5040,9571,3571,354.
201B31,86,06,05,57,06,518,5033,30104,65104,655.
301B31,95,05,55,56,06,017,0032,30136,95136,956.
5231D32,06,06,56,06,05,518,0036,00172,95172,956.
405C32,74,04,54,53,54,513,0035,10208,05208,056.
205C32,83,04,54,54,04,513,0036,40244,45244,455.
305C32,85,04,55,55,06,015,5043,40287,85287,855.
107C32,85,04,55,05,05,015,0042,00329,85329,855.
5235D32,86,05,56,56,05,517,5049,00378,85378,85
23,35,35,55,65,65,6
5. Eirik Skarpeid, Stavanger Stupe Club, 1995
103B31,66,06,56,07,05,518,5029,6029,6029,605.
201B31,86,56,06,56,05,518,5033,3062,9062,907.
301C31,87,57,06,57,57,021,5038,70101,60101,606.
403B32,16,06,06,06,05,518,0037,80139,40139,405.
5132D32,16,06,06,06,06,018,0037,80177,20177,205.
107C32,85,55,55,55,55,016,5046,20223,40223,405.
203C31,93,53,54,04,03,511,0020,90244,30244,306.
303C32,07,07,07,07,56,521,0042,00286,30286,306.
405C32,76,04,05,55,56,017,0045,90332,20332,204.
5233D32,46,06,06,06,56,018,0043,20375,40375,40
21,26,05,85,96,25,7
6. Erik Gilja, Bergen Stupeklubb, 1995
103B31,66,06,05,56,55,517,5028,0028,0028,008.
403B32,16,06,56,56,56,019,0039,9067,9067,905.
201B31,86,57,08,07,06,020,5036,90104,80104,804.
301B31,95,56,56,06,56,519,0036,10140,90140,904.
5132D32,16,06,56,57,07,020,0042,00182,90182,904.
105B32,46,06,06,57,06,519,0045,60228,50228,504.
405C32,74,05,05,06,05,015,0040,50269,00269,004.
205C32,83,54,04,03,02,510,5029,40298,40298,404.
305C32,83,53,03,54,03,510,5029,40327,80327,806.
5233D32,46,06,56,56,06,018,5044,40372,20372,20
22,65,35,75,86,05,5
7. Simon Mølgaard, Frem Odense
103B31,66,05,56,06,56,018,0028,8028,8028,807.
403B32,15,56,06,06,05,517,5036,7565,5565,556.
201B31,84,04,03,54,03,011,5020,7086,2586,257.
301B31,95,05,05,54,56,015,5029,45115,70115,707.
5132D32,15,55,05,05,56,016,0033,60149,30149,308.
205C32,83,54,04,54,54,513,0036,40185,70185,707.
305C32,83,53,54,54,04,011,5032,20217,90217,907.
405C32,74,53,54,55,54,013,0035,10253,00253,007.
107C32,83,53,54,54,04,512,0033,60286,60286,607.
5152B33,03,53,03,53,53,510,5031,50318,10318,10
23,64,54,34,84,84,7
8. Martin Nåden Dyrstad, Stavanger Stupe Club, 1996
103B31,66,56,06,07,06,018,5029,6029,6029,605.
203C31,94,54,04,05,04,513,0024,7054,3054,308.
301C31,84,04,54,54,04,513,0023,4077,7077,708.
403C31,96,56,06,56,56,519,5037,05114,75114,758.
5231D32,06,06,56,06,06,018,0036,00150,75150,757.
105B32,43,03,03,54,04,010,5025,20175,95175,958.
205C32,82,53,03,53,53,09,5026,60202,55202,558.
303C32,06,56,56,06,56,519,5039,00241,55241,558.
405C32,74,03,54,03,54,011,5031,05272,60272,608.
5132D32,15,55,55,55,54,516,5034,65307,25307,25
21,24,94,95,05,25,0
Dommere
1. Roy Terje Nygård, SSC
2. Helge Ordin Tuxen, RS
3. Aristide Brun, SUW
4. Yakov Monkebo, AGF
5. Sanna Wallertoft, SKP
Stupleder: Paul Joachim Bloch Thorsen, BStK
Sekretariat: Paul Joachim Bloch Thorsen, BStK

Detaljerte resultater

Bergen Open, Sentralbadet, Bergen, 15.04.12

A Jenter, tårn, A Girls, 5 meter

1. Thea Morken Augustson, Bergen Stupeklubb, 1995
201B51,67,57,07,57,07,021,5034,4034,4034,401.
301B51,76,05,56,06,56,018,0030,6065,0065,002.
103B51,76,06,06,05,56,518,0030,6095,6095,601.
403B52,46,06,06,05,55,017,5042,00137,60137,601.
404C52,85,55,55,56,55,016,5046,20183,80183,801.
105C52,44,03,54,54,04,012,0028,80212,60212,601.
303C52,17,57,57,57,57,022,5047,25259,85259,851.
5231D52,14,53,04,03,03,510,5022,05281,90281,90
16,85,95,55,95,75,5
2. Anette Henriksen, Stupklubben SPINN, 1995
103B51,77,06,56,56,56,019,5033,1533,1533,153.
201B51,66,05,56,56,06,518,5029,6062,7562,753.
401B51,56,06,05,55,55,517,0025,5088,2588,254.
5132D52,25,55,55,56,05,516,5036,30124,55124,554.
203C52,06,06,05,56,06,018,0036,00160,55160,552.
301B51,76,56,56,57,06,519,5033,15193,70193,703.
403C52,26,56,05,56,57,019,0041,80235,50235,502.
5231D52,16,55,55,56,05,517,0035,70271,20271,20
15,06,35,95,96,26,1
3. Thelma Baatz, Kristiansand Stupklubb, 1996
103B51,76,06,57,56,57,020,0034,0034,0034,002.
201B51,67,06,57,07,06,520,5032,8066,8066,801.
301B51,74,54,55,05,05,514,5024,6591,4591,453.
403C52,26,56,06,06,55,518,5040,70132,15132,153.
105C52,44,03,53,53,53,510,5025,20157,35157,353.
404C52,85,05,05,55,55,015,5043,40200,75200,752.
5132D52,24,54,54,04,55,013,5029,70230,45230,453.
203C52,05,55,55,05,05,516,0032,00262,45262,45
16,65,45,35,45,45,4
4. Rikke Tuxen, Randabergstuperne, 1995
103B51,76,06,06,56,06,018,0030,6030,6030,604.
201B51,66,56,06,06,07,018,5029,6060,2060,204.
5231D52,15,55,05,55,55,016,0033,6093,8093,802.
403C52,26,06,06,06,06,018,0039,60133,40133,402.
301B51,74,54,55,04,54,513,5022,95156,35156,354.
203C52,04,54,04,04,04,512,5025,00181,35181,354.
404C52,85,05,57,05,56,017,0047,60228,95228,954.
5132D52,25,04,55,05,05,015,0033,00261,95261,95
16,35,45,25,65,35,5
5. Lina Gullsmedmoen Indrebø, Kristiansand Stupklubb, 1995
101B51,35,05,06,05,55,516,0020,8020,8020,805.
201C51,54,54,05,54,55,014,0021,0041,8041,805.
301C51,64,54,05,04,05,513,5021,6063,4063,405.
401B51,55,56,06,06,05,517,5026,2589,6589,655.
103B51,75,06,05,55,55,016,0027,20116,85116,855.
203C52,05,55,04,55,05,515,5031,00147,85147,855.
403C52,25,55,05,05,56,016,0035,20183,05183,055.
5231D52,14,03,03,01,52,08,0016,80199,85199,85
13,94,94,85,14,75,0
Dommere
1. Espen Nordby, BæStK
2. Dennis Nybro Sørensen, AGF
3. Reidar Nilsen, SSC
4. Sofia Garametsos, MKK
5. Lone Vorm, FFS
Stupleder: Paul Joachim Bloch Thorsen, BStK
Sekretariat: Paul Joachim Bloch Thorsen, BStK

Detaljerte resultater

Bergen Open, Sentralbadet, Bergen, 15.04.12

Damer, 1 meter, Women, 1 meter

1. Sophie Somloi, SchwimmUnionWien, 1994
403B12,47,57,07,57,57,022,0052,8052,8052,802.
105B12,68,07,06,57,57,522,0057,20110,00110,001.
203B12,37,57,07,07,07,021,0048,30158,30158,302.
303B12,47,56,57,07,08,021,5051,60209,90209,901.
5134D12,67,56,57,05,07,020,5053,30263,20263,20
12,37,66,87,06,87,3
2. Jennifer Granath, Malmö KK
403B12,47,58,57,57,57,022,5054,0054,0054,001.
5134D12,66,56,56,56,56,519,5050,70104,70104,702.
105B12,67,07,07,07,57,521,5055,90160,60160,601.
303B12,44,54,54,53,03,512,5030,00190,60190,602.
203B12,36,56,56,06,57,019,5044,85235,45235,45
12,36,46,66,36,26,3
3. Ann-Cathrin Løland, Pingvin Stupeklubb, 1987
203B12,36,56,06,06,56,018,5042,5542,5542,553.
105B12,65,55,54,05,04,014,5037,7080,2580,253.
303B12,47,07,57,07,06,521,0050,40130,65130,653.
5132D12,25,56,05,55,55,016,5036,30166,95166,953.
403B12,47,06,56,56,53,519,5046,80213,75213,75
11,96,36,35,86,15,0
4. Elise Haavik, Kristiansand Stupklubb, 1995
105C12,44,55,55,54,05,015,0036,0036,0036,004.
203C12,05,55,55,55,05,516,5033,0069,0069,005.
301B11,76,56,56,55,56,019,0032,30101,30101,304.
403C12,26,56,05,56,05,517,5038,50139,80139,804.
5132D12,26,56,55,56,06,519,0041,80181,60181,60
10,55,96,05,75,35,7
5. Thea Morken Augustson, Bergen Stupeklubb, 1995
203C12,05,56,05,04,55,516,0032,0032,0032,005.
303C12,16,56,05,57,06,519,0039,9071,9071,904.
5132D12,22,54,54,00,04,010,5023,1095,0095,005.
105C12,44,54,54,03,04,513,0031,20126,20126,205.
403C12,26,57,06,07,06,520,0044,00170,20170,20
10,95,15,64,94,35,4
6. Julie Synnøve Thorsen, Bergen Stupeklubb, 1999
303C12,13,03,03,52,03,09,0018,9018,9018,906.
203C12,05,04,54,54,54,013,5027,0045,9045,906.
5223D12,34,54,05,04,55,014,0032,2078,1078,106.
104C12,26,55,55,56,06,017,5038,50116,60116,606.
403C12,24,55,04,04,05,013,5029,70146,30146,30
10,84,74,44,54,24,6
7. Roskva Yasmin Andersen, Bergen Stupeklubb
103B11,72,02,52,52,03,57,0011,9011,9011,907.
203C12,02,01,51,01,51,54,509,0020,9020,907.
301C11,65,04,54,55,05,014,5023,2044,1044,107.
403C12,24,53,54,05,04,513,0028,6072,7072,707.
5221D11,72,52,03,04,05,09,5016,1588,8588,85
9,23,22,83,03,53,9
Dommere
1. Kim Jensen, Spinn
2. Sanna Wallertoft, SKP
3. Nomi Mortensen, FO
4. Arvid Sundheim, Pingvin
5. Satu Pirhonen, Tiirat
Stupleder: Paul Joachim Bloch Thorsen, BStK
Sekretariat: Paul Joachim Bloch Thorsen, BStK

Detaljerte resultater

Bergen Open, Sentralbadet, Bergen, 15.04.12

Herrer, 3 meter, Men, 3 meter

1. Eirik Valheim, Pingvin Stupeklubb, 1991
107B33,17,57,57,06,57,021,5066,6566,6566,652.
205B33,08,58,57,57,58,024,0072,00138,65138,652.
305B33,03,53,53,53,53,010,5031,50170,15170,154.
405B33,08,59,08,08,08,525,0075,00245,15245,152.
5152B33,08,08,57,58,08,524,5073,50318,65318,652.
5154B33,47,57,57,07,07,021,5073,10391,75391,75
18,57,37,46,86,87,0
2. Espen Valheim, Pingvin Stupeklubb, 1991
107B33,16,56,06,06,06,518,5057,3557,3557,353.
205B33,07,07,56,57,07,521,5064,50121,85121,853.
305B33,04,55,56,06,55,517,0051,00172,85172,852.
405B33,07,57,58,07,57,522,5067,50240,35240,353.
5353B33,36,56,56,56,06,519,5064,35304,70304,703.
5154B33,46,57,07,07,07,021,0071,40376,10376,10
18,86,46,76,76,76,8
3. Amund Gismervik, Pingvin Stupeklubb, 1991
5152B33,08,08,57,57,57,523,0069,0069,0069,001.
107B33,17,57,57,57,07,522,5069,75138,75138,751.
205B33,06,06,56,07,05,518,5055,50194,25194,251.
305C32,87,07,57,57,58,022,5063,00257,25257,251.
5235D32,87,08,07,57,57,522,5063,00320,25320,251.
407C33,43,03,03,02,52,58,5028,90349,15349,15
18,16,46,86,56,56,4
4. Filip Devor, Bærum Stupeklubb, 1996
105B32,47,58,07,05,57,021,5051,6051,6051,605.
107C32,85,55,56,56,56,018,0050,40102,00102,006.
205B33,06,56,06,55,56,018,5055,50157,50157,505.
305C32,86,58,07,08,07,522,5063,00220,50220,505.
405C32,78,08,07,08,07,523,5063,45283,95283,954.
5152B33,06,06,56,56,06,018,5055,50339,45339,45
16,76,77,06,86,66,7
5. Florian Rott, SchwimmUnionWien, 1994
105B32,48,08,07,57,08,023,5056,4056,4056,404.
405C32,77,07,06,56,57,020,5055,35111,75111,754.
107C32,87,07,07,57,07,521,5060,20171,95171,953.
5152B33,05,05,55,55,55,516,5049,50221,45221,454.
205B33,05,54,06,05,55,516,5049,50270,95270,955.
305C32,84,04,55,04,55,014,0039,20310,15310,15
16,76,16,06,36,06,4
6. Daniel Klein Kristensen, Lyngby Udsprings Klub af 2002, 1993
5152B33,05,54,54,55,05,014,5043,5043,5043,506.
405C32,78,08,07,57,07,022,5060,75104,25104,255.
107C32,85,06,05,56,05,016,5046,20150,45150,456.
305C32,86,06,06,56,56,519,0053,20203,65203,656.
205B33,03,53,54,03,54,011,0033,00236,65236,656.
105B32,48,07,57,57,57,022,5054,00290,65290,65
16,76,05,95,95,95,8
7. Martin Haavik, Kristiansand Stupklubb, 1993
105B32,46,06,05,56,06,518,0043,2043,2043,207.
205C32,86,56,05,06,56,018,5051,8095,0095,007.
305C32,84,04,03,03,54,011,5032,20127,20127,207.
405C32,76,06,06,05,56,018,0048,60175,80175,807.
5233D32,45,05,05,05,54,515,0036,00211,80211,807.
5132D32,16,56,56,56,56,519,5040,95252,75252,75
15,25,75,65,25,65,6
8. Håkon Haavik Nystad, Bergen Stupeklubb, 1993
105B32,45,55,55,05,55,516,5039,6039,6039,608.
403B32,16,05,56,56,55,518,0037,8077,4077,408.
303B32,34,04,53,53,03,010,5024,15101,55101,558.
203B32,23,53,53,53,03,010,0022,00123,55123,558.
5231D32,04,55,04,55,04,514,0028,00151,55151,558.
405C32,74,04,04,53,53,511,5031,05182,60182,60
13,74,64,74,64,44,2
Dommere
1. Aristide Brun, SUW
2. Frode Lund, BæStK
3. Nomi Mortensen, FO
4. Anders Skov, LUK2002
5. Helge Ordin Tuxen, RS
Stupleder: Paul Joachim Bloch Thorsen, BStK
Sekretariat: Paul Joachim Bloch Thorsen, BStK